Ať se v našem životě děje cokoliv, máme schopnost se nad to povznést ♥

Když se někdy cítíš prázdný, je tvou první reakcí snaha naplnit tuto prázdnotu tak, že něco, nebo někoho získáš. Můžeš se nechat chytit do pasti myšlenkou:

Budu šťastná, když budu mít milence (nový titul, lepší oblečení atd.).

Když to posléze získáš, trvá tvůj pocit uspokojení velmi krátce. Jediným zdrojem skutečného naplnění je spojení s Duchem ve tvém nitru. Pohovoř si v duchu se svým Stvořitelem a pociťuj, jak tě naplňuje Božská láska. Totéž platí, když hledáš odpovědi u vnějších autorit. Není nic špatného žádat o radu moudré přátelé, zvláště odráží-li jejich rada to, co víš, že je pravda. Možná však po svých přátelích, mentorech, či jasnovidcích chceš řešení a jsi zmatený, když se ti dostává rad, které si vzájemně protiřečí. Jestliže ti tedy radí každý něco jiného, potřebuješ si zameditovat, a zjistit, co ti říká tvoje vnitřní vedení.

Jakákoliv tvořivá, nebo umělecká činnost rozezpívá tvoje srdce radostí, a umožní ti být v kontaktu se svými čistými vnitřními pocity a božským vedením. Malování, aranžování květin, fotografování, stavění hradů, a soch z písku, nebo ze sněhu, psaní, nebo skládání písní, jsou toho krásnými příklady. 🙂

Tvůj tvůrčí výraz nemusí být zručně provedený, ani dokonalý. Ve skutečnosti ti právě ty nejléčivější typy tvůrčí činnosti dovolují přetahovat linku. Jinými slovy, nedělej si starosti, zda je tvůj tvůrčí projekt bezvadný, nebo prodejný. Vůbec se na žádné cíle, nebo hodnocení neohlížej a místo toho tvoř s dětskou fantazií. Užij si to!

Stůj upřímně a opravdově v tom, co říkáš. Možná se snažíš někomu vyrovnat, nebo dostát jeho vysokým nárokům. A možná ten někdo jdi dokonce ty. Říkáš, že se máš dobře, i když to tak necítíš? Potlačuješ svoje potřeby, protože nechceš dělat vlny? Když skrýváme pravdu, vyjeví se nakonec destruktivním způsobem. Říkej to, co si opravdu myslíš a co cítíš. Z krátkodobého hlediska ti tvoje poctivost možná způsobí pár nepříjemných chvilek, ale dlouhodobý klid a štěstí, které ti přinese, za to rozhodně stojí! 🙂

Ať se v našem životě děje cokoliv, máme schopnost se nad to povznést. Stačí se pro to rozhodnout. Můžeme se povznést nad negativní myšlenky a i nad omezující představy. Můžeme se povznést nad svou zónu pohodlí i nad své stížnosti. Povznést se nad svou krizi i nad pytlík s brambůrkami. Na co ještě čekáš? Vstaň a povznes se. Radost pramení z pocitu spojení s Božstvím, a je vlastností, která tě prosvětluje.

Andělská rada pro tebe zní, abys ji pěstoval tak, že v každé situaci, budeš hledat Božství. Dívej se pod povrch a hledej světlo v srdci každého člověka. Umožní ti to, uvědomit si zázrak stvoření a ve tvém životě se rozžehne radost. Těš se ze všeho, protože radost je klíčem. Raduj se ze života. ♥

Máš otázky, a hledáš odpovědi? Potřebuješ konzultaci? Zajímá mě tvůj příběh, pojď i ty zjistit, jak tě ovlivňuje datum a čas narození, zjistíš proč prožíváš stále dokola stejné situace, usnadní ti to život! Nezapomeň využít akci, která platí do 15-02.12021! Moc se na tebe těším! Přeji ti, ať se ti daří.

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.