Dej svým představám a vizím větší prostor, a otevři se tomu, co přijde ♥

Teď je správný čas, aby tvoje tužby uzrály. 🙂 Trpělivě očekáváš dobré zprávy, které k tobě míří, proto se nevzdávej své naděje! Všechny kousky skládačky zapadnout na místo a vyústí v kýžený výsledek.

Žijeme ve společnosti neustálého spěchu, a očekáváme, že všechno se bude dít ihned. Je těžké být trpělivý a můžeš se dočkat životního zklamání, když se věci nevyvíjejí podle tvých představ. Ve světě duší neexistují hodiny a rozpisy určující, kdy se mají věci stát.

Existuje rčení: Dávej pozor na to, co si přeješ, protože to nakonec dostaneš!

Pokud nemáš správné načasování, nedočkáš se pozitivního výsledku, v nějž doufáš. Tvůj anděl zajistí, že se výsledku dočkáš, navíc takového, který je nejlepší pro tvé nejvyšší dobro. Nedělej si starosti, jak k tomu dojde, ve svém srdci si můžeš být jistý, že anděl strážný zajistí, aby se to stalo.

Nejdůležitější je nepochybovat o schopnostech svého anděla. Když totiž do této rovnice přidáš pochyby, zmaříš všechnu těžkou práci, kterou jsi spolu s andělem strážným vynaložil. Měj důvěru v to, že je všechno v pořádku a buď trpělivý!

Nastal čas, zvýšit si laťku. Jestliže ses dosud spokojil s průměrností, stanov si za cíl to, co nad průměr vyniká. Najdi a naplň svůj vnitřní potenciál a věnuj se velkým vizím.

Najdi moudrost, která ti umožní usilovat o skvělé a nádherné věci. Poté si dopřej více pohodlí, abys mohl zkoumat své sny. Andělé tě vedou k tomu, aby ses nespokojil s ničím menším, než čeho tvůj úžasný lidský duch může dosáhnout nebo, co si zaslouží.

Požádej o pomoc anděly a oni ti nabídnou vedení a inspiraci, jak pozvednout své vědomí, a začít žít na vyšší úrovni. Umožni svému duchu vzlétnout a směřuj k Božství! 🙂

Dej svým představám a vizím větší prostor, a otevři se tomu, co přijde. Možná zjistíš, že tvé sny byly příliš při zemi. Nebo, že to, co vypadalo, jako překážka, ti ve skutečnosti ukazuje jiný a přitom lepší směr. Vesmír ti vždycky bude krýt záda. 🙂

Pokud máš zájem, o výklad horoskopu, a máš otázky ohledně zdraví, vztahů, nebo práce, napiš mi, moc se na tebe těším! Tel: 774 574 039

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.