DETOXIKUJÍCÍ a RADIKÁLNÍ OČIŠŤUJÍCÍ energie nám přinese ÚPLNĚK v Býku ♥

Čeká nás v sobotu v 15:49 úplněk v Býku, a bude velmi energeticky SILNÝ a jeho síla až magická, INTENZIVNÍ.

Býk je velmi MATERIALISTICKÝ, miluje pohodlí a luxus, má rád hezké věci. Ale nemá rád ZMĚNY. Býci mají rádi hmotné zázemí, jistoty a pevné neměnné hodnoty. Pro svůj život potřebuje půdu nebo zahradu, můžeme mít větší potřebu trávit čas v přírodě, mít větší kontakt s půdou. ♥

Hlavní smysl jejich života je PRÁCE, kterou budeme v tomto období řešit. Možná už někteří z vás nyní cítíte silné energie, můžou s vámi cloumat emoce, můžete nad něčím příliš přemýšlet, jsou zde obavy a různé nevyřešené strachy.

Ve spojení se sluneční energii ŠTÍRA se můžou dostat na povrch SKRYTÁ VNITŘNÍ TÉMATA, strach z neznámého, strach ze změn, strach dělat něco jinak, strach vystoupit ze zajetých kolejí…

Je zde spousta lidiček, kteří jedou stále ve stejných zajetých kolejích, i když nejsou spokojení a šťastní, přesto lpí a přetrvávají v oblastech, které dobře znají. A býčí energie nás nutí se na tyto oblasti mnohem více zaměřit.

Nyní se po nás chce, abychom udělali kroky ke změně, protože sám život je změna, a chceme-li být spokojení, je potřeba dělat něco jinak. Protože dlouhodobá nespokojenost a zvýšený stres se velmi snadno propíše do vztahů a našeho zdraví.

PAMATUJTE SI, že všechno se vším souvisí a nic není náhoda! 🙂

Budeme řešit témata: SROVNÁNÍ PRIORIT, UVĚDOMĚNÍ SI VLASTNÍCH HODNOT, PRAVIDLA A JASNÝ ŘÁD. Je třeba spoustu věci dořešit a uzavřít, vše co je NEDOŘEŠENÉ, tak je potřeba se k tomu postavit čelem a dát věcem JASNÝ ŘÁD. Nedořešené věci se vám budou tak dlouho vracet, dokud je neuzavřete.

Máme si uvědomit a připomenout SÍLU VDĚČNOSTI a být vděční za to, co máme v každém okamžiku. Nynější doba nás přímo nutí, abychom si stále více a více do hloubky uvědomovali, co vlastně máme a procítili VDĚČNOST.

A jelikož znamení Býka je pevné, bude mít tento úplněk dopad na to, co považujeme za STABILNÍ, SPOLEHLIVÉ, A NEMĚNNÉ – tedy hmotu a systém ve kterém žijeme. Ve společnosti bude přítomné zvýšené napětí, ale také obavy z rozpadajících se jistot.

Hodně vnímám a cítím, že dochází k překlopení našich cyklů v životě. TO, CO NEFUNGOVALO, BUDE NAVŽDY ODSTRANĚNO. A přijdou nové věci, nová energie a nová radost. 🙂 Všechno zlé, je vždy k něčemu dobré. 🙂 

Může se stát, že spousta lidí bude cítit velký tlak na psychiku. A bude to mít velký vliv na naši negativní stránku osobnosti, což může někoho naprosto pohltit, protože vše vyjde ven napovrch.

Vše NEFUNKČNÍ se vyčistí a to hodně intenzivně, tento úplně je silný, co se týče energie a jeho síly. Po úplňku všechny negativní věci z našich životů vymizí. Může dojít na prožívání silných emocí jako je pláč, protože opravdu vše vyleze napovrch. Nebraňte se tomu a nepotlačujte své emoce. 

Pláč má velmi očistný účinek pro naši duši, takže si pořádně poplačte a vyčistěte se, abyste mohli jít vstříc k lepší budoucnosti, po jaké toužíte a začíst realizovat to, co chcete.

Pozitivní zprávou na tomto úplňku je to, že nastartuje naše životy, tím správným směrem. Úplněk přináší čas nových zítřků a pořádných změn, které zamávají naprosto s každým.

Je to takový čistící úplněk, ale vnímám, že mnoha lidem bude ku prospěchu, protože se očistí od všeho co nefunguje a co je nefunkční. Přijde uvědomění, že nemá cenu lpět na něčem, co už zkrátka nefunguje, nebo kde se cítí člověk nespokojený. 

Také nás to bude lákat ke snění o naší HMOTNÉ BUDOUCNOSTI, ke snění o tom, jaká činnost nám dělá RADOST a dává SMYSL NAŠEMU ŽIVOTU. Pouze činnost (práce), která dává smysl našemu životu, přináší člověku obrovskou radost ze života a následně i úspěch. 🙂 ♥

V době všelijakých omezení, nás to nutí se hluboce zamyslet nad tím, zda to, co děláme, nás skutečně těší, baví, přináším nám to radost anebo jestli to děláme jen pro peníze, z obav anebo z nedostatku.

Zeptejte se sami sebe:

Zda práce, kterou vykonávám je v pořádku? Jsem spokojený/á v práci? Cítím se spokojeně v práci?

Dostávám pravidelně peníze, které si zasloužím? Bere mi práce spoustu energie, nebo mě naopak nabíjí? Opravdu je to práce, kterou chci?

Obavy člověka stahují a udržují jej ve velmi nízkých vibracích, podobně jako se sval stáhne v křeči. A radost přichází, když děláme to, co nás baví a těší, uvolňuje nás to a jsme hravější a pružnější.

Snažme se obrátit svou mysl DO SRDCE a s klidem se vrátit k maličkostem, díky kterým je náš život stále radostný a krásný. Oceňujme obyčejné věci, ať už je to spánek, jídlo, procházka, čaj, káva, protože zdánlivě i obyčejné věci nejsou v našem životě SAMOZŘEJMOSTÍ. 

Pak se může uzdravit i celá naše společnost. Udržujte si kouzelný, krásný a hřejivý pocit ve svém nitru, to vám nemůže vůbec nikdo vzít. ♥

BÝK OVLIVŇUJE OBLAST NAŠEHO KRKU, HLAS, ŠÍJE, ZUBY I ŠTÍTNOU ŽLÁZU. POZOR NA ZATÍŽENÍ NEBO PŘETÍŽENÍ, MŮŽE TO MÍT DOPAD NA NAŠE ZDRAVÍ.

Detoxikace a radikální očišťující energie budou působit až do novu a to do 15.11.2020.

A jelikož se blíží konec roku, tak vyřešme a ukončeme to, co, už si nechceme nést do nového roku, tedy vše co se týká vztahů, zdraví, práce. Abychom byli v souladu se sebou samými a dělali to, co nás baví a těší.

Ukončování všeho nedořešeného, vyčištění a odstranění všeho nefunkčního bude zásadní pro naše životy, abychom se mohli otevřít změnám a posunům.

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře