JE TĚŽKÉ SEBRAT SÍLU A ODEJÍT OD VŠEHO CO NÁS NEDĚLÁ ŠŤASTNÝMI? ♥

Když přecházíte most, jedna strana na Vás volá, ať zůstanete tam, kde to znáte. Protože máte jistotu, ale nejste šťastní. Druhá strana Vás láká mnohem víc, protože máte šanci a moc objevit něco nového. Jít za hlasem svého srdce. Dát sbohem tomu, co Vás tíží a dát prostor novému, co k Vám přichází.
Je lepší litovat, že něco nezkusíme, nebo sebrat odvahu a vyjít vstříc nekonečnům?Někdy je změna přesně to, co potřebujeme na cestě za svým štěstím. Když zabouchneme jedny dveře, otevřou se druhé. Ucítíme proudění nového čerstvého vzduchu. 

Důležité je nechat minulost minulostí a jít dál. Nebát se, riskovat, nechat vše špatné a to zlé za námi.  A pokud tohle dokážeme, přeskočíme tu pomyslnou tenkou linii, která nás táhne neustále vzad.

Jednou to přijde…
Nečekaně….
Ale bude to stát za to…
V ten pravý čas a Vy to poznáte….
Kdy si řeknete, že je nejvyšší čas posunout svůj život o kus dál a začíst psát novou kapitolu svého života.

Je lepší zkusit a neuspět, než nezkusit a celý život si vyčítat, že jsme se o nic nepokusili.
Některé okamžiky a šance už se neopakují. Jakmile se o to nepokusíte hned a odsouváte věci na dobu neurčitou, tak to neuděláte nikdy. Budete si říkat pořád dokolečka, až bude vhodná chvíle, až budou peníze, až se postaví dům, až budu zdravý/á, až až až….
Každým AŽ posunujete svůj sen na neurčito. Když něco chcete a vychází to z Vašeho srdce, máte dost odvahy pro to udělat nemožné. 
Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře