LEDNOVÝ VÁŠNIVÝ ÚPLNĚK VE LVU ♥

Zítra máme úplněk ve Lvu v 20:16 hod. Úplněk je vždy silný, vyvolává v nás silné a horlivé emoce. Ať už vztek, sebelítost, nadšení, hněv, zkrátka, to co nebylo projeveno, se dostává v době úplňku ven. Pocity pojedou na plné obrátky.

Budeme chtít uzavírat mnoho kapitol našeho života, v době úplňku toužíme uzavřít něco starého, něco ukončit a začíst novou etapu, nastavit si nové vnitřní pravidla.

LEV symbolizuje uvědomění naší individuality, naše niterné já, pocit jedinečnosti, autentičnosti, vřelosti a srdečnosti.

V době úplňku nedoporučuji operace, protože naše tělo je mnohem citlivější  na vše reaguje mnohem více než normálně. Rovněž doporučuji odlehčenou stravu, plnou zeleniny a ovoce. Také různé bylinky a bylinné extrakty. Těžká jídla nemusí mít snadný průběh a můžou Vás doprovázet pocity těžkosti a plnosti.

V době úplňku ve Lvu je nejcitlivější orgán srdce a kardiovaskulární systém, cévy, krevní oběh a tlak. Stres, vztek, naštvanost, celkově nízké energie a disharmonie našemu srdci nesvědčí, ale naopak dochází k zablokování energie.

Úplněk máme na ose LEV/VODNÁŘ, což je osa KREATIVITY i vyjadřování, patří sem obě znamení.

Lev symbolizuje fyzickou a psychickou kreativitu, zatímco Vodnář je obdařen duchovní kreativitou, bohatstvím idejí a vynalézavým nadáním, přináší nové nápady a myšlenky a chce je projevit ve společnosti.

Vodnář je vizionář a jeho vize směřují do budoucna, touží po lepším světě, ale hlavně po tom abychom se jako lidé spojili a společně utvářeli mír, lásku a radost na Zemi. Je důležité, abychom nalezli rovnováhu mezi srdcem a intelektem, aby to nebylo jen o našem sobeckém já, ale i o spolupráci. Vodnář nemá rád výsady ega.

NEPTUN v Rybách značí, abychom se navrátili k duchovním hodnotám a k tomu čistému a krásnému, co jsme ve svém životě zažili.

Živlem Lva je oheň, je to jiskra života, životní energie. Energie, která dává vše do pohybu, ať už naše nové projekty nebo hledání a získání nové práce. Oheň symbolizuje jak tvořivou tak i ničivou energii. V ohni je život, pravda a svoboda, ale i síla a moc. S ohněm souvisí nadšení, vášeň a osobní prosazení. Oheň nás propojuje s naším JÁ, dává nám sílu k sebeprosazení, právo konat a pomáhá nám převést myšlenky na skutky.

Lvům vládne Slunce, je to 5. znamení zvěrokruhu a hlavním tématem je KREATIVITA, HRAVOST, NADŠENÍ, SEBEPROSAZENÍ, DĚTI, PARTNERSTVÍ A JÁ.

Lev nás učí, že cesta ke svobodě vede přes nalezení svého vlastního JÁ, které je jedinečné a chce být viděno a projeveno. Úplně každý z nás má svoje jedinečné talenty a dary, ale pokud jsou potlačené, vede to k nespokojenosti, depresi a frustraci. Důvěřujme sobě, naučme se přijmout své strachy a obavy, které jsou naprosto přirozené a k životu patří. Jsou to naši největší učitelé a ukazují nám cestu vpřed.

Dovolme si být sami sebou, projevit svou autentičnost a nenechme se ovládat druhými lidmi, ani strhnout se do víru událostí a semlít vnějšími okolnostmi. Držme si odstup od negativních energií, ale i od negativních lidí. Lvi jsou neuvěřitelně kreativní a milující, pro své blízké by se rozdaly, ale přeceňují se. Jsou nároční sami na sebe, ale i na druhé. 

Jsou samostatní a spoléhají sami na sebe, mají obrovskou životní sílu. Je jim vlastní optimismus, který jim pomáhá zdolávat překážky a životní nesnáze. A to nás i v tomto období učí, abychom i přes to všechno, viděli slunce na konci tunelu, byť to pro mnohé z nás může být těžké. Abychom se nevzdávali a viděli i to dobré, co všechno se nám už povedlo.

A i v těžkých situacích nás Lvi učí, že i v maličkostech nalezneme radost, světlo a lásku. 

Lvi nás také učí spálit všechno, co jde proti světlu, otevírá naše touhy i přání, připomíná nám naše dávno zapomenuté sny, které jsme zasunuli někam do šuplíku. Měli bychom si připomenout, jaké jsou naše cíle a co bychom chtěli v životě zažít.

Co dělám pro to, abych nestál na místě?

Co dělám pro to, abych se učil a vzdělával?

Jak moc se přibližuji ke svým snům?

Lev nám také připomíná, abychom sami sebe dali na první místo, protože pokud uspokojíme svoje potřeby, pak i naše okolí bude spokojené. Máte-li sami sebe až někde na posledním místě, nebude se vám dařit v důležitých životních oblastech. Udělejte něco jen a jen pro sebe, i když vám vnitřní kritik v hlavě bude našeptávat, že jste sobci.

Tím však nechci říct, abyste se povyšovali nad druhé. Chci říct, že je důležité dát péči a pozornost nejdříve sám sobě, tím budete mít dost energie i pro Vaše blízké.

Když nebudete mít energii Vy sami, jak ji chcete dát druhým? Máme Venuši v Kozorohu a ta nás nabádá k péči o sebe, abychom harmonizovali svoje tělo. Je na místě pečlivost, v otázkách našeho těla, ale i v našich emocích, aby nebyli potlačovány. 

LEV je také romantik a pocítíme větší touhy být milovaní, budeme chtít více času trávit s partnerem.

Po pozornosti volá i naše VNITŘNÍ DÍTĚ. Vzpomínáte si, kdy jste byli malí?

Čím jste chtěli být? Co Vás bavilo?

Vzpomeňte si a probuďte v sobě své vnitřní dítě, nikam neodešlo, jen mu nejspíš nevěnujete svou pozornost. A ono čeká, až ho probudíte.

Vnitřní dítě se chce projevit kreativně třeba i skrze tanec, malování, zpívání, vaření a všelijaké tvoření, tyto činnosti z nás dokážou dostat obavy i strachy.

Přeji vám klidný a krásný úplněk.

S láskou Kateřina. ♥ ♥ ♥

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře