Mluv pozitivně, zaměř se v životě na to dobré, a budeš se cítit zdravější a šťastnější ♥

Je čas na malý jarní úklid. Domov je posvátné místo, a není jedno v jakém prostředí žiješ. Vzdej patřičnou úctu prostoru, kde nabíráš nové síly, a naplň ho krásou. Toho, co nepotřebuješ se zbav, ať máš více místa. Třeba to někomu daruj. To, co je pro tebe harampádí, může být pro někoho jiného pravý poklad. Navíc, když nemáme na starosti tolik materiálech věcí, máme víc energie na zpracování emočních záležitostí.

S čistou hlavou máme nový prostor pro velké věci, které na nás čekají! Štědrost je ctnost ducha. Je to radost ze štěstí druhých, i když sami nemáme právě, co oslavovat. Je to rozpoložení mysli, díky němuž jsme šťastní, že můžeme dávat, aniž bychom výměnou za to něco očekávali. Andělé tě vybízejí ke štědrému sdílení, je to známkou toho, že jsi připraven zamířit k této ušlechtilé vlastnosti. Andělská moudrost tě vybízí, aby ses rozdával svobodně, otevřeně a s láskou. Odměna za štědrost je veliká, protože všechno co s otevřeným srdcem dáváš, se ti mnohonásobně vrátí.

Andělé ti připomínají, že spiritualita také znamená, upřímnost a poctivost. Když mluvíš v souladu s tím, co cítíš, druzí toto souznění s pravdou vnímají a důvěřují ti.

Mluv pozitivně, zaměř se v životě na to dobré, a budeš se cítit zdravější a šťastnější. Komunikace je dvousměrný proces. Naslouchej druhým se zájmem a s otevřeností. Zlepší to všechny tvoje vztahy. Neustále rozmlouvej se Zdrojem pomocí modlitby, žádání, meditace neboli naslouchání.

Udržuj komunikační kanály neustále otevřené. Staň se mostem k srdcím a myslím druhých.

Požádej svého anděla, aby vstoupil do tvé aury, a komunikoval skrze vás vyšším způsobem.

Vnitřní hlas je velmi jemný, a je potřeba trpělivosti a ochoty naslouchat, abys skutečně slyšel, co říká. Ty, ale poznáš, že k tobě mluví andělé, protože ať bude jejich sdělení jakékoliv, bude naplněno láskou, a neponese ani stopu spěchu. Pokud by se jednalo o radu směřující k něčemu, co by uškodilo tobě, nebo druhým, či o příslib přílišného obohacení, bude ti jasné, že kontrolu chce převzít tvé ego.

Zavři oči a naslouchej. Pomoc je tu pro tebe. Prones modlitbu a věr. Máš právo být emotivní, a je zcela přirozené, že své pocity vyjadřuješ. Andělé tě povzbuzují k tomu, aby sis přiznal co cítíš, a projevil to pozitivním a laskavým způsobem. Když vyjadřuješ své emoce, ukazuješ, jak hodně ti na dané situaci záleží. A jakmile si své pocity připustíš, dosáhneš hlubší harmonie uvnitř sebe.

Máš otázky, a hledáš odpovědi? Potřebuješ konzultaci? Zajímá mě tvůj příběh, pojď i ty zjistit, jak tě ovlivňuje datum a čas narození, zjistíš, proč prožíváš stále dokola stejné situace, usnadní ti to život! 

Osobní horoskop se stane tvým průvodcem, podle kterého se můžeš v situacích orientovat, když si nevíš rady kudy kam. 

Moc se na tebe těším! Přeji ti, ať se ti daří.

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.