Můj oblíbený kousek přírody. Jak to máte s přírodou Vy? Chodíte rádi do přírody?

Přiznám se, že dříve jsem byla spíše NAKUPOVACÍ člověk, více času jsem trávila v obchodních nakupovacích centrech než v přírodě. Žila jsem hodně materiálně, ale to mě přestalo bavit a uspokojovat. Neviděla jsem v tom žádný dlouhodobý SMYSL ŽIVOTA, spíš mě to vyčerpávalo a odcházela jsem z obchodu více vyčerpaná, než když jsem tam přišla.

Zjistila jsem, že je pro mě důležité vnitřní bohatství než to vnější. Nová kabelka vás nadchne pouze na chvíli, je to prchavý okamžik, spousta věci brzy skončí ve skříni nenošené, protože my jako lidé potřebujeme neustále něco nového. Pracovat sama na sobě, dělat kroky kupředu to je moje VÁŠEŇ. Zajímá mě ALTERNATIVNÍ směr a vše s ním spojené a člověka beru jako CELEK, všechno se vším souvisí. Vždy když jsem našla příčinu toho, co mě trápilo, posunula jsem se o kus dál a hlavně došlo k UZDRAVENÍ. Moc ráda překonávám svoje LIMITY a BLOKY, protože DNES VÍM, že to JDE.

A je to mnohem lepší než STÁT NA MÍSTĚ, protože jedině tak mám pocit, že skutečně ŽIJU. Kdežto stát na místě je pro mě MRTVÝ BOD. Jsem člověk který jde VŽDY DO KOŘENE PROBLÉMU, potřebuji najít tu pravou příčinu, nahlížím vždy pod povrch všech věcí, protože ten život je pak mnohem LEHČÍ a RADOSTNĚJŠÍ. Všechno najednou dává smysl a děje se to v PRAVÝ ČAS. A nic se neděje JEN TAK NÁHODOU bez příčiny, že by si vesmír řekl, no tak teď toho a toho potrápíme. NE to vůbec. Vše si tvoříme samy a to ROZHODNUTÍM a MYŠLENKAMI, pocity.. vibracemi které vysíláme. Samozřejmě i minulost (rozhodnutí v minulosti) má na náš současný život v přítomnosti vliv.

Dnes mi třeba udělá mnohonásobnou radost KNÍŽKA, než kus oblečení nebo kabelka. A to jsem dřív knížky vyloženě nesnášela. A dnes si raději zalezu někam s knížkou než jít nakupovat. Takže ten kus práce na sobě člověk opravdu postupem času vidí a vše se odvíjí od nás samotných, naprosto vše. Vždy když jdu do přírody přijdu nabitá, že bych celou procházku absolvovala znovu. Přírodu jsem si ZAMILOVALA se vším všudy, mnohem více v ní člověk slyší svou vlastní INTUICI a pokud se naučíte naslouchat symbolům přírody, najdete mnoho znamení.

Příroda má svůj vlastní krásný jazyk a hlavně plyne svou vlastní přirozenou inteligencí, takže my se od přírody máme stále co učit.

Tráva prostě ROSTE, aniž by se o to snažila. Stromy jednoduše JSOU, aniž by na vás řvaly TADY JSEM. Ta ENERGIE je tam krásná, klidná a nabíjecí. Pokud máte svou energii na nule, tak příroda vám ji dobije na sto procent. Uvědomila jsem si, že ČAS STRÁVENÝ V PŘÍRODĚ bych už nevyměnila za celodenní nakupování, protože se to nedá srovnávat. Přírodu potřebuji ve svém životě stejně jako VZDUCH, má blahodárné účinky – na duši, tělo i emoce. A pokud máte hlavu plnou myšlenek, stačí si na chvíli sednout do přírody a vše se rozplyne a vy budete odcházet mnohem klidnější a spokojenější.

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře