O MNĚ

Jmenuji se Kateřina a vždy mě první zajímaly příběhy druhých lidí kolem mě. Chtěla jsem porozumět tomu, proč někoho trápí zdravotní problémy, proč se někdo stále a opakovaně ocítá v situacích, které ho vyčerpávají. 

 

Ptala jsem se sama sebe: Kde je ten problém? Jak můžu nyní druhému pomoci? Co mu v tento moment pomůže? 

 

Moje životní filozofie pochází z toho, že jsem tu pro druhé a pomáhám druhým lidem porozumět daným problémům, a tím napomáhám k nalezení životní radosti, k lepším vztahům a zdraví. Každý máme svobodnou vůli se rozhodnout, co se svým životem uděláme, zda chceme být zdraví a mít pěkné vztahy.

 

Vnitřní naplnění zažívám v situacích, že se někdo po dlouhé nemoci uzdraví, anebo začne směřovat k tomu, co ho baví, začne objevovat svůj potenciál, vnímat svoje možnosti, anebo se mu zlepší partnerský vztah. 🙂 Věřím, že být tu pro druhé je to, proč jsme tu přišli, abychom si vzájemně pomáhali na cestě zvané ŽIVOT.

 

Ve svém životě jsem se naučila, nevnímat pouze povrch věcí, tam jsem nikdy nenašla ty pravé odpovědi, vždy jsem hledala hloubku toho, proč se mi děje, to co se mi děje.. Abych se od toho dokázala odrazit. 

Vnitřní volání mě přivedlo na cestu k pomoci druhým lidem, věřím, že astrologie mi přišla do cesty pro to, abych více porozuměla sama sobě, svým vztahům a tomu, proč se někdo trápí a druhý životem prochází jak růžovou zahradou...

 

Není toho mnoho co bych o sobě řekla, spíš jen to, že jsem obyčejná žena z vesnice, která miluje přírodu, pohyb, procházky, zdravý životní styl, slunce, moře, cestování, svou rodinu, svůj život, kontakt s druhými lidmi a jsem vděčná za všechno ve svém životě, ať už jde o to dobré, nebo i o ty špatné věci, které mě naučili, to co jsem se potřebovala v danou chvli naučit.

 

Někdy padám a opakovaně vstávám, ale i přes to všechno, je pro mě život dar, a nikdy mě nepřestane překvapovat svou krásou, jednoduchostí a tím co, nás učí.

 

Zdraví je velmi cenné, a vážíme si ho až ve chvíli, kdy jsme nemocní. Věřím, že každý z nás si zaslouží ve svém životě to dobré, jen je potřeba jít tomu naproti.

 

Také věřím, že každý z nás má svobodnou volbu a o svém životě si rozhoduje sám.  Jestliže jsem Vám něčím blízká, nebo cítíte volání, že bych Vám mohla pomoci, jsem tu pro Vás. ♥