O MNĚ

 

Pracuji jako výživová poradkyně, a kombinují psychologii, koučink a astrologii. Astrologie je velkým pomocníkem na cestě životem, řekne nám mnoho o našich silných stránkách, zdravotních predispozicích, ale i o slabinách a jak je mírnit. 🙂 Najdeme v ní odpovědi na své proč. Dá nám odpověď na naše trápení a bolest, dovede nás k tomu jak a co změnit, abychom svůj život žili co nejlépe. 🙂

 

Považuji se za obyčejného člověka, který si toho již mnoho prožil, pády i vzlety. Ustlanou cestu životem jsem neměla, hodněkrát jsem spadla, ale vždy jsem v sobě našla sílu vstát a jít dál. Pády beru jako most k tomu, abychom mohli žít svůj život lépe. Nečekala jsem na uznání a přijetí z venku, svou sílu a odvahu jsem musela hledat uvnitř sebe. A i když mě život mnohokrát srazil na kolenou, s odstupem času jsem za tyto zkušenosti vděčná. Jak se říká, čas zahojí všechny rány. ♥

 

Dnes mohu tyto zkušenosti předávat dál, podporuji a motivuji své klienty v tom aby se nevzdávali, aby poslouchali svoje vlastní tělo, následovali své srdce a poslouchali svůj zdravý selský rozum. 

 

Zní to jednoduše, v praxi je to ovšem jiné, protože neexistuje univerzální návod na štěstí a štíhlost pro všechny stejný.  Návod máme každý svůj jedinečný a v sobě. Jen na něj často zapomínáme, neumíme ho používat nebo k němu nemáme vlivem různých okolností přístup. 

 

Někdy jen potřebujeme podporu z venku, aby nám připoměla, pomohla znovu objevit a napojit se na něj, abychom mohli zdravě jíst, žít a milovat sebe a druhé. A od toho tady jsem. 🙂 

  • Fascinují mě konkrétní lidské příběhy a krásné změny v jejich životech.
  • Nejlépe mou osobnost poznáte, když navážeme spolupráci, která pro vás bude inspirativní a úspěšná. 🙂
  • Mé poznání se opírá o ověřenou praxi.
  • Miluju komunikaci a kontakt s lidmi ať už osobně či na dálku. Každý rozhovor je pro mě velmi obohacující. ♥
  • Jsem zvídavá a fáze „proč“ u mě nikdy neskončila. Vzdělávání, knihy a vyhledávání nových informací to je můj šálek kávy. 🙂
  • Odvaha a vrhání se do nových věcí po hlavě mi nikdy nebylo cizí. 🙂 Nemám strach z neznáma, pouštím se do všeho po hlavě. 🙂 Ráda poznávám vše nové.

I já jsem začínala od nuly... 🙂

I já jsem začínala od nuly, od ničeho. Neměla jsem žádnou podporu ani nikoho, kdo by mi pomohl dostat se výš. Na tu cestu jsem se vydala sama. bez zkušeností a bez podpory. . 

Moje duše, esence (každý tomu říkáme jinak) volala o pomoc, snažila se mi prostřednicvtím těla něco říct. Neposlouchala jsem ji, spíš dokonce i ignorovala. A to se mi stalo osudným. Přišel leden 2017. Probudila jsem se, přišly velmi silné zažívací bolesti, nejostřejší bolest, kterou jsem kdy zažila. To už jsem věděla, že moje duše mě musela zatlačit do kouta, abych si ji začala konečně všímat. V ten moment přišlo uvědomění. Už jsem nechtěla dál ignorovat svou duši a svoje tělo. A žít v bolesti. 

Uvědomila jsem si, jak moc jsem sama sebe zanedbávala, přehlížela svoje potřeby, sny a přání. Jak moc jsem se podřídila, žila jsem sny a život někoho jiného - svých rodičů, svého šéfa, kteří mi dávali identitu toho, kým bych měla být a a zavděčila jsem se pouze tehdy, když jsem splnila jejich přání. Ale o tom život přece není. 

Jsme tu od toho, abychom šli za hlasem svého srdce a na první místo dali sami sebe, jedině tak můžeme být šťastní. Jakmile se vydáme na cestu, která je naše a víme kam míříme, dojdeme k naplnění, radosti a lásce. ♥

Dnes nelituji, že jsem svůj život od základů změnila, protože žiji život, který mě baví a naplňuje. Každý den vstávám s radostí, s lehkostí a s láskou. 

Naučila jsem se tedy mnohem více vnímat signály svého těla, svoje pocity a emoce. A zároveň jsem překopala své stravovací návyky, které nebyly zrovna ukázkové. Žádná snídaně, přemíra pečiva a alkoholu, spousta sladkostí... ZAJÍDALA A ZAPÍJELA JSEM HLAVNĚ SVOJE EMOCE.

Čím víc jsem začala naslouchat svému tělu, tedy svým nemocím a porozuměla jsem svým EMOCÍM, tím více jsem se uzdravovala. Nemoci se začaly pomalu vytrácet z mého života, ale i problémové a konfliktní situace. 

Všichni jsme zde na Zem přišly jako originál, s jedinečnou esencí, která je jenom naše. JE SPRÁVNÉ, ABYCHOM BYLI ZRANITELNÍ, SVÍ A AUTENTIČTÍ.

TAKOVí, JACÍ JSME VE SVÉ NEJHLUBŠÍ PODSTATĚ. 🙂 

Nezastavuj se, nevzdávej se a jdi. Postupuj stále kupředu, tam kam tě táhne tvoje ♥ a kam tě vede tvůj vnitřní moudrý rádce (intuice). Zastav se, a jen vnímej přítomný okamžik a nalezni svůj vlastní střed a tolik potřebný vnitřní klid a harmonii. 🙂 Vesmír pro Vás chce vždy jen to nejlepší, a pokud Vám ještě nedal to, co chcete, tak věřte, že to má svůj důvod. Buďte trpěliví. 🙂 

Pár faktů o mně ♥

Narodila jsem se s ascendentem v Raku.

Věčný student.

Ten, kdo ve všem hledá to dobré.

Miluji lidi a vše živé. 

Miluji jak svou práci tak i domov. ♥

Mám vystudovanou střední odbornou školu s maturitou, obor obchodník, život mě však zavál jiným směrem. 

  • Ke svému životu i jídlu, přistupuji vědomě, se selským rozumem a láskyplným přístupem ke svému tělu a jeho potřebám.
  • Moc ráda, to naučím i Vás. 🙂 
  • Jsem přítelkyně, partnerka, žena svého muže, i když ne na papíře, ale v životě. ♥

Co pro mě znamená vědomá výživa s zdravý životní styl? ♥

Rozumím nejen kvalitě a složení potravin, ale také souvislostem mezi jídlem, vašimi emocemi a zdravím.

Navedu Vás na cestu, jak lépe porozumět potřebám svého těla a jíst tak, aby jste podpořili svoje zdraví. 

Již dávno vím, že k uzdravení vede vědomý přístup sama k sobě a k životu, i k mezilidkým vzahům.

Životní změna, pád...

Holka, která dříve vysedávala po hospodách, brala útokem jednu akci za druhou, na svůj špatný životní styl (přemíra alkoholu, hladovění, těžká tučná jídla, nulové sebevědomí, únava a věčné výmluvy) doplatila zažívacími problémy.

Uvědomila jsem si, že už nechci být ta, co si jen stěžuje, chtěla jsem být ta, která vystoupí z davu a půjde svému štěstí naproti.

tím se začala psát moje nová životní kapitola.

Neměla jsem žádné zkušenosti ani podporu, začala jsem s tím, co jsem uměla.

Naučila jsem se sebelásce, pokud mě mají mít rádi ostatní,je potřeba mít v první řadě ráda sama sebe.

Krok po kroku jsem začala přicházet na kouzlo zdravého životního stylu a osobního rozvoje. 

Jakmile jsem změnila svoje stravovací návyky, uvědomila jsem si svoje psychické bloky a začala pracovat na odstranění překážek, moje tělo mi to dávalo zřetelně najevo.

Kila šla dolů a já se cítím stále plná energie.

Moje vzdělání:

Rok 2017  Poradce pro výživu a suplementaci  

Rok 2018 Výživa dětí, Výživa při zhoubných onemocněních, Meditace ,  Jak se zbavit závisloti na sladkém 

Rok 2019 - Mindset Coach (kouč), Cesta ke zdravému sebevědomí 

Rok 2020 Co nevíte o mléce, Řeč těla, jak ji neznáte , Emoce pod kontrolouv I a ii, Zdravé jídlo a život jako základ prospívání v práci i soukromí , NLP koučink - kompletní kurz, Zvizualizuj si své sny , Co ví věda o spokojenosti? , Konec prokrastinace, „Tahák na zdraví“ aneb psychosomatika ve zdravotní prevenci, Mindfulness - Jak se zbavit stresu a napětí i když nestíháte 

Rok 2019 - 2020 - 2021

Kurz ASTROLOGIE - Paní Jarka Olžbutová, Samostudium astrologie, psychologie, duchovní a osobní rozvoj. 

Neodkládejte ty dobré a důležité věci, neboť jak říká klasik, náš život se podobá bublině křehké, mizí nám, odchází, hyne sotva jsme spatřili svět. ♥