O MNĚ

 

Srdečně Vás tu vítám.

Narodila jsem se uprostřed horkého léta, psal se rok 1994 a dostala jsem od rodičů jméno Kateřina.

 

Mým hlavním smyslem života je zdravá strava, komplexní přístup k druhým lidem - mysl, tělo, duše, sport, jóga, psychologie a astrologie. 

 

Miluju svou prácí a vnímám ji jako životní poslání, které mě hluboce naplňuje. 

 

Vždy mě přitahovala lidská duše a nitro každého člověka. To, co nosíme uvnitř, jen tak někdo nevidí, i když navenek se člověk tváří, že je všechno v pořádku. :-) Přitom tam někde uvnitř může trpět, člověk se potřebuje někomu svěřit a najít východisko ze své situace. Už jen to, že se někomu se svým trápením svěřím, léčí. 

 

Lidé se mi se svými problémy svěřovali již od mládí, pro svoje kamarády a široké okolí, jsem byla ta, co všechny vyslechla a hledala jsem řešení a cestu ven z jejich problémů. Díky tomu, jsem se začala naplno věnovat svému poslání, cítila jsem, že každý občas potřebuje někoho, kdo ho vyslechne, pochopí a dodá mu naději, že to není tak černobílé, jak to vypadá. :-) 

 

Umím se vcítit do problémů druhých lidí, a tyto problémy cítím jako svoje vlastní. A to mi pomáhá nalézt cestu ven z problémů i pro druhé lidí. Vidím co je za tím, stejně tak jako když máte cibuli a vidíte jen slupku, ale to, co je uvnitř člověku mnohdy uniká. 

 

Věřím, že každý potřebujeme někoho, kdo mu ukáže jiný pohled na situaci a ukáže mu cestu k uzdravení. 

 

Při práci s člověkem využívám svůj dar intuice i analytickou práci s informacemi.

Vidím pod porvch věcí, a každé zvědomění příčiny léčí. 

 

Snažím se kráčet svou vlastní, osobitou cestou. Nepoužívám tedy žádné speciální metody typu shamballa, reiki, tarot, automatickou kresbu, numerologii a regresní terapie apod. 

 

Pracuji pouze s astrologií, s čínskou astrologií, s psychologií a s tradiční čínskou medicínou. Také pracuji s metodami Feng Shui, s Teorií pěti prvků a jejich vzájemnými vztahy, jedním z nich je Astrotyp, která je jednou z nejefektivnějších dostupných metod analýzy lidské osobnosti. Odpoví nám na základní otázky jako je: co je mým opravdovým talentem? Jakou činností dobíjím energií a jakou činností se naopak vyčerpávám? Jak pdpořit svoje zdraví? Jake místa v těle mám nejvíce oslabené a proč? O jaké orgány budu muset časem více pečovat? 

Každý lidský příběh je pro mě jiný a jedinečný, proto ke každému přistupuji INDIVIDUÁLNĚ. V moment, kdy jsem se zde na Zemi prvně nadechla, stálo Slunce ve znamení LVA. Slunce v tomto období získává neomezenou vládu, růst se zpomaluje, vše zklidňuje své tempo. Horko může být až ničivé.

Lev znázorňuje SÍLU a vyjadřuje se skrze LÁSKU. 

Lvi jsou také HRAVÍ a ZVÍDAVÍ. A právě moje zvídací povaha byla jedním z hnacích motorů při poznávání tohoto světa. Otázek bylo čim dál více a odpovědi na tyto otázky jsem nenašla ve škole, ani u rodičů, ani u babiček. 

Tak jsem šla svou vlastní cestou, začala jsem se zajímat o zdravou výživu, tradiční čínskou medicínu a astrologií, a to posunovalo můj pohled novým směrem.

Začala jsem první pracovat se zdravou výživou a psychosomatikou, nedokázala jsem se smířit s myšlenkou, že nemoc je něco z vnějšího světa. Při dlouhém pátrání, jsem našla uspokojivou odpověď, že všechno pochází z našeho vnitřního světa, cítění, prožívání, vnímání. Sama na sobě jsem zjistila, jak moc je důležité duševní zdraví a jak moc nás ovlivňuje DISHARMONIE. 

Jako každý jiný člověk, jsem si také prošla ŽIVOTNÍMI lekcemi, zažila jsem pád i vzestup. To vše mě udělalo silnější a nelituji ani jedné životní události.  Každá situace měla v mém životě vyšší smysl a za to děkuji. :-)

Vše je energie a funguje to naprosto dokonale, vesmír mě nepřestane fascinovat, svou dokonalostí a jednoduchostí. 

Ale ne vždy tomu tak bylo.

Dříve jsem se točila v začarovaném kruhu a neviděla jsem cestu ven. 

Moje duše, esence (každý tomu říkáme jinak) volala o pomoc, snažila se mi prostřednicvtím těla něco říct. Neposlouchala jsem ji, spíš dokonce i ignorovala. A to se mi stalo osudným. Přišel leden 2017. Probudila jsem se, přišly velmi silné zažívací bolesti, nejostřejší bolest, kterou jsem kdy zažila. To už jsem věděla, že moje duše mě musela zatlačit do kouta, abych si ji začala konečně všímat. V ten moment přišlo uvědomění. Už jsem nechtěla dál ignorovat svou duši a svoje tělo. A žít v bolesti. 

Uvědomila jsem si, jak moc jsem sama sebe zanedbávala, přehlížela svoje potřeby, sny a přání. Jak moc jsem se podřídila, žila jsem sny a život někoho jiného - svých rodičů, svého šéfa, kteří mi dávali identitu toho, kým bych měla být a a zavděčila jsem se pouze tehdy, když jsem splnila jejich přání. Ale o tom život přece není. 

Jsme tu od toho, abychom šli za hlasem svého srdce a na první místo dali sami sebe, jedině tak můžeme být šťastní. Jakmile se vydáme na cestu, která je naše a víme kam míříme, dojdeme k naplnění, radosti a lásce. ♥

Dnes nelituji, že jsem svůj život od základů změnila, protože žiji život, který mě baví a naplňuje. Každý den vstávám s radostí, s lehkostí a s láskou. 

Naučila jsem se tedy mnohem více vnímat signály svého těla, svoje pocity a emoce. A zároveň jsem překopala své stravovací návyky, které nebyly zrovna ukázkové. Žádná snídaně, přemíra pečiva a alkoholu, spousta sladkostí... ZAJÍDALA A ZAPÍJELA JSEM HLAVNĚ SVOJE EMOCE.

Čím víc jsem začala naslouchat svému tělu, tedy svým nemocím a porozuměla jsem svým EMOCÍM, tím více jsem se uzdravovala. Nemoci se začaly pomalu vytrácet z mého života, ale i problémové a konfliktní situace. 

Každý z nás se dokáže sám uzdravit a to pomocí své vlastní síly a vědomému přístupu k životu .Je to opravdu krásné a kouzelné, když člověk sám sobě upřímně porozumí. Ze srdce to všem přeji.  NEPOTŘEBUJEME PRÁŠKY, ALE SAMI SEBE.

Potřebujeme chodit do přírody, která je tu pro nás všechny. Velmi miluju vše přírodní, bylinky, ovoce, zeleninu..Nevyhledávám chemikálie. Už odmalička mám velmi blízko k přírodě. 

Všichni jsme zde na Zem přišly jako originál, s jedinečnou esencí, která je jenom naše. JE SPRÁVNÉ, ABYCHOM BYLI ZRANITELNÍ, SVÍ A AUTENTIČTÍ.

TAKOVí, JACÍ JSME VE SVÉ NEJHLUBŠÍ PODSTATĚ. :-) 

Nezastavuj se, nevzdávej se a jdi. Postupuj stále kupředu, tam kam tě táhne tvoje ♥ a kam tě vede tvůj vnitřní moudrý rádce (intuice). Zastav se, a jen vnímej přítomný okamžik a nalezni svůj vlastní střed a tolik potřebný vnitřní klid a harmonii. :-) Vesmír pro Vás chce vždy jen to nejlepší, a pokud Vám ještě nedal to, co chcete, tak věřte, že to má svůj důvod. Buďte trpěliví. :-) 

Pár faktů o mně ♥

Narodila jsem se ve znamení Lva s ascendentem v Raku.

Miluji jak svou práci tak i domov. ♥

Mám vystudovanou střední odbornou školu s maturitou, obor obchodník, život mě však zavál jiným směrem. 

  • Jsem šťastná, protože moje práce je požehnání.  
  • Jsem obyčejná žena z vesnice, která si plní svoje sny a touhy. 
  • Jsem HOLKA Z HOSPODY a z večírků, která zvedla svůj zadek a šla svému životnímu poslání naproti. 
  • Jsem VDĚČNÁ za všechno, co ve svém životě mám, a mým největším učitelem je ŽIVOT.
  • Ke svému životu i jídlu, přistupuji vědomě, se selským rozumem a láskyplným přístupem ke svému tělu a jeho potřebám.
  • Moc ráda, to naučím i Vás. :-) 
  • Jsem přítelkyně, partnerka, žena svého muže, i když ne na papíře, ale v životě. ♥

Co pro mě znamená vědomá výživa s zdravý životní styl? ♥

Rozumím nejen kvalitě a složení potravin, ale také souvislostem mezi jídlem, vašimi emocemi a zdravím.

Navedu Vás na cestu, jak lépe porozumět potřebám svého těla a jíst tak, aby jste podpořili svoje zdraví. 

Již dávno vím, že k uzdravení vede vědomý přístup sama k sobě a k životu, k mezilidkým vzahům.

Životní změna, pád...

Holka, která dříve vysedávala po hospodách, brala útokem jednu akci za druhou, na svůj špatný životní styl (přemíra alkoholu, hladovění, těžká tučná jídla, nulové sebevědomí, únava a věčné výmluvy) doplatila zažívacími problémy.

Uvědomila jsem si, že už nechci být ta, co si jen stěžuje, chtěla jsem být ta, která vystoupí z davu a půjde svému štěstí naproti.

tím se začala psát moje nová životní kapitola.

Neměla jsem žádné zkušenosti ani podporu, začala jsem s tím, co jsem uměla.

Naučila jsem se sebelásce, pokud mě mají mít rádi ostatní,je potřeba mít v první řadě ráda sama sebe.

Krok po kroku jsem začala přicházet na kouzlo zdravého životního stylu a osobního rozvoje. 

Jakmile jsem změnila svoje stravovací návyky, uvědomila jsem si svoje psychické bloky a začala pracovat na odstranění překážek, moje tělo mi to dávalo zřetelně najevo.

Kila šla dolů a já se cítím stále plná energie.

Moje vzdělání:

Rok 2017  Poradce pro výživu a suplementaci  

Rok 2018 Výživa dětí, Výživa při zhoubných onemocněních, Meditace ,  Jak se zbavit závisloti na sladkém 

Rok 2019 - Mindset Coach (kouč), Cesta ke zdravému sebevědomí 

Rok 2020 Co nevíte o mléce, Řeč těla, jak ji neznáte , Emoce pod kontrolouv I a ii, Zdravé jídlo a život jako základ prospívání v práci i soukromí , NLP koučink - kompletní kurz, Zvizualizuj si své sny , Co ví věda o spokojenosti? , Konec prokrastinace, „Tahák na zdraví“ aneb psychosomatika ve zdravotní prevenci, Mindfulness - Jak se zbavit stresu a napětí i když nestíháte 

Rok 2019 - 2020 - 2021

Kurz ASTROLOGIE - Paní Jarka Olžbutová, Samostudium astrologie, psychologie, duchovní a osobní rozvoj. 

Neodkládejte ty dobré a důležité věci, neboť jak říká klasik, náš život se podobá bublině křehké, mizí nám, odchází, hyne sotva jsme spatřili svět. ♥