Neptun se vrací do svého přímého směru ♥

Dnes se Neptun vrací do svého přímého směru, a jednoduše přináší poselství, že jestliže se nám něco nelíbí, nejsme spokojení tam kde jsme a cítíme, že je čas na změnu, je potřeba umět se postavit za svoje sny a přání.
Důležité je vyvažovat svět snů se světem reálným. Neptun nás vede za hranice a omezení naší mysli, učí nás, abychom více věřili a důvěřovali své vlastní intuici.

Když nám něco nedělá dobře, tak ten pocit v našem těle nelže. Budeme-li tento signál našeho těla dlouhodobě přehlížet, tato negativní energie se začne kumulovat až do vzniku zdravotních problémů. Když je možnost, je třeba umět říct si o pomoc, jsme jen lidské bytosti a je přirozené, že jsou věci, ve kterých se plácáme a neumíme si v nich sami pomoci…Nikdy není pozdě nechat se navést na cestu, která je pro nás ta správná.. ♥


Mnohdy to může zabránit tomu, aby člověk utíkal od reality k alkoholu, k drogám, a k různým jiným závislostem (léky apod.). Protože k tomu dochází tehdy, když člověk nechce vidět realitu takovou jaká je. A tím pádem nechce převzít zodpovědnost za situaci, která se v jeho životě vyskytla, tedy nechce převzít zodpovědnost za svoje vlastní činy. Vždycky říkám, že všechno má řešení, cesta vždy existuje.


Důležité je chtít, mít tu motivaci a svou situaci řešit krok po kroku. ♥ Hlavní je umět se ve svém životě zorientovat, a vědět kam jdu, jaký je můj směr, co mi v životě dává smysl, co mi činí radost a umět následovat i své vlastní srdce. ♥ A mít víru v to, že nic není nemožné, protože Neptun nám dokáže dodat odvahu a víru k realizaci. ♥
S láskou Kateřina… ♥

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.