Nikdy nejsme sami ♥

Někde venku na tebe čekají tvoje spřízněné duše. Až je najdeš, oslavte to společně. Motivujte se navzájem. Podporujte jeden druhého, a držte při sobě. Sdílejte svoje úspěchy, naděje, touhy, a trápení. Vzájemně se chvalte, ale nešetřete ani láskyplnou kritikou, pokud bude zapotřebí. V počtu je síla. Nikdy nejsme sami.

Máš toho tolik, že ti na sebe nezbývá skoro žádný prostor? Rozhodni se, na čem opravdu záleží, a to ostatní vypusť. Na druhé straně ne, najdeš celý vesmír zajímavých příležitostí. Každé ne vlastně vytváří prostor pro dokonalé ano. Tvoje svoboda je blíž než si myslíš.

Andělská moudrost ti připomíná, že každá tvoje myšlenka, slovo, čin, emoce se odráží v tvojí auře. Když jsi upřímný tvoje aura je průzračně jasná, každý pak ví, jak to sním, myslíš, a cítí se naprosto v bezpečí. Andělé ti navrhují, aby ses podíval do svého nitra, a vyčistil si ho, od všech temných myšlenek, a pocitů. Když jsi k sobě naprosto upřímný, jsi nedotknutelný, a můžeš být zcela otevřený, neboť nemáš co skrývat.

Lidé tě pak respektují a důvěřují ti. Když vyzařuješ vibrace upřímnosti, reagují na tebe i druzí otevřeností a upřímností. Andělé tě nabádají, aby sis šel za tím, co se ti duše snaží říct. Můžeš pocítit určité obavy, a znepokojení, ale důvěřuj andělům, kteří tě na této cestě doprovázejí. Až učiníš první krok, ukáže se ti další. Důvěřuj svým vibracím! Andělé tě chtějí ujistit, že, to co v poslední době cítíš, je naprosto správné.

Cítit je jedna věc, důvěřovat je druhá věc. Když z celého srdce důvěřuješ své intuici a pocitům, jež k tobě přicházejí, dostáváš se do jednoty se svým bytím i s andělským vedením, které tě obklopuje. ♥

Máš otázky, a hledáš odpovědi? Potřebuješ konzultaci? Zajímá mě tvůj příběh, pojď i ty zjistit, jak tě ovlivňuje datum a čas narození, zjistíš proč prožíváš stále dokola stejné situace, usnadní ti to život!  Nezapomeň využít akci, která platí do 15-02.12021! Moc se na tebe těším! Přeji ti, ať se ti daří.

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.