NOVOLUNÍ V KOZOROHU JE O ZAMYŠLENÍ NAD NAŠÍ PROFESÍ ♥

Dnes 13.1 ráno v 6:00 hod proběhlo Novoluní v Kozorohu. Co nám přináší? 🙂

Novoluní je vždy o nových začátcích. Jde o čas, který nás vede k tomu, abychom se na chvíli zastavili a podívali se na to, kam náš život směřuje. Aby mohl začíst nový začátek a aby mohl započnout, je třeba očistit se od všeho STARÉHO a NEPOTŘEBNÉHO. Od VŠEHO co nás stahuje z naší cesty kupředu. Toho co nás tíží a trápí.

Zaměřte pozornost na svůj střed a uvědomte si, co chcete ve svém životě PUSTIT.

Co je to, co vám neslouží a zbytečně vás zatěžuje na každém kroku? ♥

Nyní máme NOVOLUNÍ v ZEMSKÉM ZNAMENÍ KOZOROHA. 🙂

Příroda spí a noci se nám začínají zkracovat, ctižádost světla stoupá. Mrazy jsou v tomto období intenzivní, příroda je surová a drsná. KOZOROH je stejně tak ctižádostivý a chladný.

City se stáhly hluboko do nitra a do popředí se dostává struktura. KOZOROH má velký smysl pro POVINNOST, PERFEKCIONISMUS a ŘÁD. Hledá své uplatnění ve společnosti a krok po krůčku stoupá k výšinám. Jeho cíle bývají velmi VYSOKÉ a k tomu je potřeba velké VYTRVALOSTI a SOUSTŘEDĚNÍ. Má velkou intuici a jde do své hloubky. Nenechá se zastavit překážkami, dokáže se rychle poučit ze svých chyb a netočí se v kruhu, jako protilehlé znamení RAKA.

Vládne mu element ZEMĚ, znamená to tedy praktičnost, cílevědomost, soustředění, vytrvalost, sílu, dynamiku a pomalé stoupání krůček po krůčku až k vrcholu.

Živel ZEMĚ je PEVNÝ a HMATATELNÝ a na rozdíl od dalších živlů neoplývá takovou hravostí. 🙂

Přináší nám hlavně stabilitu a zodpovědnost.

Dále máme Slunce spolu s Lunou v Kozorohu v konjunkci s PLUTEM, je zde velká PŘÍLEŽITOST hluboké PŘEMĚNYTRANSFORMACE zejména v oblasti PROFESE, ŽIVOTNÍHO POSLÁNÍ, schopnosti se prosadit ve společnosti. Také v oblasti vztahu k autoritám, schopnost převzít ZODPOVĚDNOST za svůj život do vlastních rukou..♥♥♥

Doporučuji si sepsat odpovědi na tyto otázky. 🙂

Kam jsme se posunuli v PRACOVNÍ SFÉŘE?

K čemu jsme prostřednictvím PRÁCE dospěli?

Co jsme si UVĚDOMILI?

Co v oblasti práce plánujeme dál?

Jsme s ní spokojení?

Baví nás?

Máme nějakou možnost být ještě výš nebo udělat něco pro to, abychom se měli líp?

Co nás brzdí, kde cítíme největší brzdy a překážky?

Kozorohovi vládne SATURN – nyní je v napěťové kvadratuře  s Marsem v Býku, je tedy nyní vhodný čas uvědomit si BLOKY a KOMPLEXY ve schopnosti SEBEPROSAZENÍ, v dosahování vytyčených cílů, dozvídáme se, jak jsme na tom s ODVAHOU a celkově mužskou energií.

Jak jsme na tom v projevování vlastního názoru?

Jak jsme na tom v prožívání sexuality? Vše to jsou témata planety Mars.

Veškeré bloky v těchto oblastech je důležité rozpustit. V oblasti zdraví se Kozoroh projevuje na úrovni páteře a kloubů. Kozoroh je znamením ZRALOSTI a DOSPĚLOSTI.

Je ten správný čas uvědomit si, že nejsme děti, které by měl někdo vodit za ručičku a radit jim co mají dělat, jak se mají chovat, co je pro ně správné a co nikoli.

Uvědomit si, že jsme dospělí a svéprávní jedinci, kteří o svém životě rozhodují samostatně.

Cílem je překonat a uspět tak, abychom nabili pocitu, že jsme hodni sklízet plody za svou dosavadní dřinu. ♥

S láskou Kateřina ♥ ♥ ♥

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře