NOVOLUNÍ V RAKU ♥ 20.7

Každé novoluní je ideální pro nové začátky, nabízí se skvělá příležitost, kdy můžete zkusit něco nového.  Novoluní je naprosto skvělá příležitost symbolicky uzavřít něco, čemu se věnovat už nechcete. Můžete třeba chtít skončit nějakou starou životní etapu života a vykročit na cestu dopředu.

Pokud přemýšlíte nad tím zkusit něco nového, chcete s něčím skoncovat a stále váháte, kdy začít, je právě teď ideální doba.  Změna může přijít v pracovní, ale i v osobní rovině. Svěží start můžeme prožít také v přetváření našich starých zlozvyků. Budeme se cítit nabytí energií, tak toho využijme. 

Energie Raka nás povede k tomu, abychom se podívali na vztahy a rodinný život. Může se projevit citlivost na věci spojené s domovem, protože Rak je velmi citlivý a vnímavý, emocionální. Rodina, mateřství (otcovství) jsou důležité životní hodnoty.  Raci bývají také velmi náladoví, a tyto energie nás budou ovlivňovat.

Měli bychom se tedy více zaměřit na domov, rodinu, ale i péči o sebe sama. Zaměřit se na své tělo, to je totiž domovem, bydlí v něm přece naše duše.  Proto se ponořte do svého nitra a zeptejte se sami sebe, zda jste šťastní s tím co máte? Možná zjistíte, že vám spousta věcí ve vašem životě nevyhovuje. Určitě se nesnažte řešit vše najednou, ale vyberte si jednu věc, která je pro vás důležitá a té se věnujte. 

Kateřina Spurná
Svůj život dnes žiji již VĚDOMĚ. Mou vášní je tvoření, psaní, duchovní svět a napojení na jemno-hmotné energie. Miluji svůj život a jsem za něj VDĚČNÁ. Pomáhám lidem, abych je navedla na cestu v souladu s jejich duší, protože je to ta nejkrásnější cesta. Dostat se tam, kam jsem se dokázala dostat i já. ♥
Komentáře