NOVOLUNÍ ve STŘĚLCI je o nových začátcích a optimismu ♥♥♥

V pondělí 14.12.2020 krátce po 17. hodině proběhne Novoluní ve Střelci.

Tohle Novoluní, které má už teď vliv, je POZITIVNÍ, optimistické. V tomto období si člověk ujasňuje, co by chtěl – SVOJE VIZE A PŘÁNÍ.

NOVOLUNÍ je vždy o novém začátku, jsme otevření něčemu NOVÉMU. ♥

Nové plány do budoucna, nové předsevzetí.

Novoluní máme ve znamení STŘELCE, což je OHNIVÉ znamení a je možné, že brzy nám přijde do života nějaká NOVÁ INSPIRACE, VÁŠEŇ, OPTIMISMUS, ZKRÁTKA NĚCO, CO NÁS VELICE NADCHNE. 🙂

A bude nás to hnát a táhnout stále dopředu.

Je to velmi zrychlující energie. Změny a příležitosti přijdou pro někoho nečekaně, pro někoho s VELKOU ÚLEVOU.

Jelikož jsme v tomto roce každý svým způsobem prošel nějakou OBROVSKOU TRANSFORMACÍ HODNOT, jsme nyní na začátku něčeho NOVÉHO, zcela nepoznaného.

Energie STŘELCE je o hledání smyslu lidského životahledání cíle. Lidé narození ve znamení STŘELCE ví přesně, co chtějí a jak toho dosáhnout.

Střelcům vládne Jupiter. A Jupiter je planeta rozmachu a štěstí. A všechno, co se týká této energie, je o rozmachu, rozjezdu, rozvinutí a zvětšení.

Střelecké energie jsou vesmírné energie. Pod vlivem těchto vlivů, je potřeba se zamyslet nad tím, co je smysl lidského života. A když máme novoluní ve znamení Střelce, je dobré popřemýšlet nad tím, jaký je smysl našeho života.

Proč jsme tady a čím bychom svůj život chtěli naplnit. ♥ V tomto období většina lidí touží najít odpovědi na své otázky.

Spousta lidí hledá pravdu a touží poznat nové a neprobádané věci.

Pod vlivem těchto energií je vhodné vytvořit si nové cíle, naplánovat nové cesty, vytvořit nové projekty. Když je novoluní ve Střelci, můžeme hledat v životě nové cesty, nebo nové cíle.

V tomto období se většina lidí cítí optimisticky a jsou nabití energií. Chuť do práce či touha po vzdělávání se znásobí. Vše však zvládnete. 🙂

Život je učební látka, neustále se učíme a rozvíjíme. Jen tak můžeme udržet krok s dobou, která je velmi rychlá. Pod vlivem energií Střelce jsou lidé přátelštější, svobodnější, mají lepší nápady. Jsou optimističtější a bezstarostnější.

Novoluní, které nás nyní čeká, nám přinese optimismus a velkou radost do života.

Získáme plno nových krásných nápadů, jak vylepšit svou nynější situaci – a půjdeme si za tím.

Jen si dejte pozor na to, abyste se rychle nenadchli pro určitou věc a poté ji nedokončili, protože vás zaujme něco jiného. Stejně jako to dělají lidé narození ve znamení Střelce.

S láskou Kateřina ♥

 

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře