Otevřete dveře novým možnostem – Novoluní v Rybách ♥

Novoluní nastane zítra 13. března v 11:21 hod. 🙂

Co to vlastně znamená Novoluní? Slunce a Luna se nachází v konjunkci a značí nový počátek cyklu. Je to okamžik pro nové příležitosti. Energie tohoto novoluní je snivá a dá se říct, že i plná iluzí, víc než jindy zatoužíme po uvolnění mysli ze starostí a budeme chtít zapomenout na každodenní povinnosti.

Odreagovat se a najít si čas pro sebe je naprosto v pořádku a velmi nám to prospěje. Je důležité, abychom vnímali realitu takovou jaká je a neutíkali do světa fantazie, což znamení Ryb velmi dobře umí. Útěkem do iluzí nic nevyřešíme a návrat do reality bývá mnohdy obtížný a bolestivý.

Novoluní nás vede k uzavření jedné životní etapy. Odpoutání od toho, co nám již neprospívá. Přijměte a uzavřete vše minulé. Rozlučte se, se všemi strachy a s bolestí, kterou nosíte uvnitř v sobě. 

Strachy a bolesti se mohou týkat rodových linií, to, co vaši předkové prožívali před vámi a vy chcete jít nyní jinou a svou cestou. Abyste se pohnuli z místa, je důležité přestat dělat stejné chyby jako vaši předkové. Děláte-li stejné chyby jako vaši předkové, prožíváte i stejné bolesti či nemoci, a to vám brání v postupu vpřed.

A nyní je krásná příležitost tohle všechno v sobě uzavřít a propustit. Zítřek je přímo vhodný den k tomu, abyste odpustili lidem, ke kterým cítíte křivdu a duchovně se očistili.

Zbavte se všech negativních myšlenkových vzorců. Děláte to jen a jen sami pro sebe, pro svoje vlastní zdraví a pro svou vlastní spokojenost.

Nádherně a skvěle funguje i vědomá koupel, nebo sprcha – spojte se s vodou. Smyjte ze sebe vše, co vám již neprospívá. Novoluní ve vodních Rybách, vám k tomu energeticky pomůže. 

Otevřete dveře novým možnostem a příležitostem. V době novoluní můžeme pociťovat velkou citlivost až přecitlivělost, proto si dovolte jen tak být a nic neřešit. Máme tu i krásné stellium, velmi silnou konjunkci Slunce, Luny, Neptunu a Venuši v Rybách.

Co to pro nás znamená? 🙂

Vyléčení starých ran našeho zranitelného srdce. Odpusťte tedy druhým, ale i sobě vše, co vás v duchu stále trápí.

Nezávisle na tom jak vypadá současná politická či světová situace, žádejte do svého života více. Nenechte se strhnout kolektivními strachy, které jsou v této době velmi silné, než kdy jindy. Uvědomte si svou schopnost spoluutvářet svůj život pomocí svých myšlenek vycházející z vašeho srdce.

Kdo má svou minulost vyřešenou, najde novou cestu k lepší budoucnostiTěm, kteří mají své staré záležitosti vyřešené, novoluní v Rybách přinese nové začátky, které je posunou o velký krok kupředu. Stačí mít oči otevřené a nebránit se novým příležitostem.

A co si z toho vzít?… 🙂 ♥

Novoluní v Rybách nám připomíná, že není dobré věci odkládat a všelijak se vymlouvat. Můžete se pustit do věci, které jste ještě nikdy nezkusili, něco vytvořit, napsat, zbavit se různých závislostí.

 Ryby jsou vodní znamení ovládané planetou Neptun. Znamení, které je velmi duchovně založené s mimořádně vyvinutou intuicí, tito lidé vše prožívají s velkou intenzitou. Ryby jsou také proměnlivé znamení, ale velmi přizpůsobivé.

To znamená, že můžete být mnohem lépe připraveni najít kreativní řešení jakýchkoli výzev nebo problémů, které se objeví.

A také budete v tuto dobu více propojeni se svým duchovním centrem, budete více naslouchat své intuici a jednat podle ní. Důvěřujte sobě a svým instinktům. Ryby jsou nejkreativnějším znamením zvěrokruhu. Když se budete v době novoluní víc soustředit právě na kreativitu, můžete díky tomu odhalit své vnitřní potřeby a touhy.

Nezapomínejte také na vděčnost. Napište si všechny maličkosti, za které můžete být vděční. 🙂

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře