Vydej se na malé dobrodružství, na cestu poznání, sebe - poznání a vstříc záchraně tvojí budoucnosti. ♥

Hluboký písemný rozbor v rozsahu cca 35 - 40 stran textu A4 ♥.

 

Toužíš získat kompas svého života? A v kterémkoli období svého života se k němu vracet a najít v něm potřebnou sílu, láskyplnou energii, motivaci, radu a povzbuzení? :-) 

Rozbor osobnosti dle numerologie ti ukáže směr, který si tvoje duše před příchodem na svět vytyčila. Mnoho lidí cítí nespokojenost a chtějí změnu.

 

Uvnitř v sobě možná cítíš, že je čas posunout se dál. :-) Jen nevíš jak a co konkrétně udělat. :-)

 

Jméno a datum narození v sobě skrývá kosmický kód, jehož dešifrováním dostaneš tu nejoriginálnější definici tvé osobnosti a získáš přístup k hlubšímu pochopení významu a smyslu svého života. 

V čem je rozbor vyjímečný?

Preferuji hlubinné pojetí numerologie.

 

Rozbor je VYJIMEČNÝ v tom, že se jedná o hluboký vhled, pojmenuji to, co klient CÍTÍ, která energie je HLAVNÍ (dominantní) a kde jsou slabší místa a jak s tím pracovat.

 

Pomocí rozboru získáš KLÍČ ke svému životu a ke své duši. ♥

PÍSEMNÝ ROZBOR OSOBNOSTI ♥

CO OBDRŽÍŠ?

 • Rozbor JMÉNA a PŘÍJMENÍ - JAKÉ INFORMACE jsou ukryté ve tvém jménu a příjmení? Co ti sdělují? (Každé písmenko se převadí na čísla, které nám řeknou informace o nositeli jména)
 • VÝZVY vašeho života - specifické překážky, které jste se rozhodli v tomto životě zdolat.
 • CESTA OSUDU - Ukazuje směr, který hledáš a kterým by ses měl vydat. Cesta osudu je proces učení, kterému jsi v průběhu života vystavován.
 • Číslo OSOBNOSTI - je nositelem osudu a charakteru naší rodiny, definice naší osobnosti, povahy a moudrosti.
 • ČÍSLO NAROZENÍ - ukazuje nám duševní dědictví, poskytuje nám informace o našem temperamentu. Ukazuje nám vlastnosti, které nás doprovázejí celý život. Podporuje náš osobní vývoj. :-)
 • ČÍSLO VNĚJŠÍHO SEBEVYJÁDŘENÍ - Jak se prezentujeme mezi lidmi? Jaké je naše myšlení? Jaké jsou naše reakce? Jak nás vidí a cítí statní?
 • ČÍSKLO SKRYTÉ PODSTATY - náš skrytý potenciál. Ukazuje motivaci, která podporuje naši práci. Náš emocionální vztah k lidem a k událostem. Jak se cítíme a jak vidíme sami sebe. :-)
 • Odhalím ti SILNÉ a SLABÉ stránky, co ROZVÍJET a na ČEM ZAPRACOVAT. NÁDÁNÍ a SCHOPNOSTI - Abychom mohli získat úspěch v ŽIVOTNÍCH podmínkách, které jsou pro nás důležité. Co se máš v tomto životě naučit, aby jsi dosáhl/a úspěchu?
 • ZDRAVOTNÍ ROZBOR - Na co si dávat pozor a proč. Jak ovlivňuje naše myšlení zdraví? Co člověka ovlivňuje, jaké myšlenkové vzorce?
 • OSUDOVÉ ČÍSLO - JAKÝ JE HLAVNÍ SMYSL TVÉHO ŽIVOTA A TVŮJ HLAVNÍ POTENCIÁL (ENERGIE, kterou v sobě nosíš) a cesta k němu. Jedná se o specifickou SMĚS energii, která ovlivňuje tvoji cestu. ♥ Je to takový ŽIVOTNÍ PLÁN K NALEZENÍ SMYSLU ŽIVOTA. NADÁNÍ, PRÁCE, FINANCE, MEZILIDSKÉ VZTAHY.. ♥
 • ŽIVOTNÍ CÍL - Co je pro nás důležité ve druhé polovině života? Co bychom měli prosazovat? :-) Ukazuje nám naše možnosti působnosti, to, o co se uvnitř snažíme. a také ovoce naši práce, které můžeme sbírat. :-)
 • MOTIVACE DUŠE - Proč jsme zde, co chceme a co bychom se měli naučit? Otevírá cestu pro naši duši. :-)
 • KARMICKÉ VÝZVY - Proč se ti nějaké věci ději? A jak je můžeš ovlivnit? :-)
 • OSOBNÍ ROČNÍ ČÍSLO = ukazuje nám, na co se máme v daném roce a období zaměřit a jak nejlépe využít této vibrace, abychom manifestovali svoje přání a cíle. Např. Kdy je nejlepší chvíle pro nový začátek? Jaké aktivity jsou v tomto období příznivé a vhodné?
 • OSOBNÍ ČÍSELNÉ TYROLSKÉ KOLO - POMŮCKA V ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH - „Tyrolské číselné kolo“ ti pomůže setkat se znovu se svými sny a získat sebedůvěru, jež ti příslušela už od samého počátku.
 • MEZISOUČET - ROZHODUJÍCÍM způsobem ovlivňuje tvou cestu.
 • KARMICKÉ DEVITILETÉ CYKLY - Jde o životní cestu, kterou si člověk vybral na úrovni duše před svým nynějším zrozením. A lekce, které se má člověk naučit, jsou to vibrace toho na kterou oblast života je potřeba zaměřit svou pozornost. Aby člověk plynul v souladu s vesmírným cyklem a vyhnul se zbytečným komplikacím. :-)
 • ÚKOLY NAŠI CESTY :-) - CVIČENÍ A DOPORUČENÍ KE ZLEPŠENÍ ŽIVOTA. :-)
 • Informace, jak člověk s daným osudovým číslem funguje pozitivně a jak negativně. Kde je silná energie a kde naopak slabší. :-)

Co je to numerologie?

Pro mě osobně je numerologie ENERGIE ČÍSEL, NAUKA O ČÍSLECH a zamilovala jsem si ji. ♥ Každé číslo v našem datumu NAROZENÍenergii, vibrace a spoustu informací o nás samotných.

Když známe sami sebe a víme, kdo jsme, co nám jde a v čem vynikáme, můžeme tyto stránky osobnosti rozvíjet a dojít k NAPLNĚNÍ. BÝT SAMI SEBOU A DĚLAT TO, CO NÁS BAVÍ a být přirozeně šťastní. :-)

V čem ti NUMEROLOGIE pomůže?

Poznat svoje VROZENÉ TALENTY A ZVLÁŠTNÍ POTŘEBY - K JEŽ SE KE KAŽDÉ ŽIVOTNÍ CESTĚ VÁŽE S PŘÍHLÉDNUTÍM K OBLASTI ZDRAVÍ, FINANCÍ, PRÁCE.. :-) 

Poznat svou vlastní cestu, jakým směrem jít, směřovat a proč? Zjistit, jaké zaměstnání je pro tebe vhodné, které tě bude bavit. 

Zjistíš jak je na tom tvoje zdraví, kde chybí rovnováha a proč. Jak moc tě ovlivňuje psychika a kde se to na zdraví projevuje. 

Objasnit ti, proč se ti nějaké věci stále ději. 

Ukáže ti správnou cestu jakou se ubírat k naplnění tvého hlavního smyslu života.

Ukáže ti kde leží PŘEKÁŽKY a OBTÍŽE. 

Pochopíš energie, které nosíš v sobě a jak ti mohou ve tvém životě pomoci žít LÉPE a SNADNĚJI.

V oblasti sebepoznání, sebedůvěry a sebepřijetí.

Ukáže ti rady, jak najít způsob života odpovídají tvým niterným nutkáním a schopnostem. 

V řešení různých problémů – vztahových, rodinných apod. 

V porozumění vlastnímu principu vývoje.

CO BUDU POTŘEBOVAT K NUMEROLOGICKÉMU ROZBORU?

Potřebuji - DATUM NAROZENÍ a CELÉ TVÉ JMÉNO nic víc. :-) 

ROZBORY JSOU VŽDY ŠITÉ NA MÍRU, PROTOŽE KAŽDÝ JSME JINÝ A KAŽDÝ MÁ JINÉ SCHOPNOSTI, VÝZVY, A TALENTY. :-) 

JAK PROBÍHÁ ROZBOR?

Na dálku, nemusíš vůbec nikam chodit ani dojíždět. Vytvořím ti dokument v PDF který bude patři jen a jen tobě. Obdržíš jej na e-mail a ihned se můžeš začíst z pohodlí tvého domova. :-)

ROZBOR JE CCA NA 35 A VÍCE STRAN. ♥

JE TO INDIVIDUÁLNÍ, PROTOŽE JE TO ŠITÉ NA MÍRU. :-) 

SPOKOJENÉ KLIENTKY :-) ♥

Úžasný rozbor osobnosti, všechno sedí. Skvělá komunikace, slečna mi všechno vysvětlila. Jsem nadšená a rozhodně mě to posunulo o kus dál na mé cestě. Ještě jednou moc děkuji za vypracovaný rozbor osobnosti, zatím jsem nic lepšího neviděla. Kdo váhá, jděte určitě do toho, dá Vám to hodně, vřele doporučuji. 🥰 Slečna je velice příjemná a ochotná.
Kristýna
Doporučuji. V Některých částech rozboru jsem se zarazila až mě zamrazilo... prostě to sedělo. hodně věcí do sebe zapadlo jako puzzle. děkuji.
Dagmar
Chtěla jsem poznat více sama sebe, udělat si v sobě pořádek, byla jsem zvědavá co se o sobě všechno dozvím. Práce ani můj osobní život mě už nenaplňovat, nevěděla jsem už kam dál, poslední dobou jsem se jen trápila. Narazila jsem na stránky paní Kateřiny a objednala jsem si numerologický rozbor, a dnes vím, že to byla skvělá volba. Nejen, že mi rozbor v mnoha věcech otevřel oči, ale i paní Kateřina má bezvadný přístup. Moc vám děkuji a ještě se ozvu. Zřejmě vás bude potřebovat i moje maminka. 😄
Vanessa