POSLEDNÍ ÚPLNĚK V RAKU v tomto roce je o VZTAZÍCH ♥

Dnes ráno, 28 minut po čtvrté ranní, nastal poslední letošní úplněk.  ♥

Úplněk v RAKU nás vede k nalezení HLUBŠÍ PRAVDY. ♥ Je na čase zabývat se VNITŘNÍMI ZÁLEŽITOSTMI. Popřemýšlejte nad tím, co je potřeba ZMĚNIT, čeho se tak BOJÍTE.

RAK má pod sebou EMOCE, tak si napište na papír vše, co cítíte, veškeré NEGATIVNÍ EMOCE, pak přeměňte na ty pozitivní. ♥

Jsou zde témata, jako je naše emocionální bezpečí, rodina, nebo rodová problematika a pocit kořenů.

V tomto období můžeme být přecitlivělí a plačtivější. V mysli nám mohou vyjíždět křivdy, co jsme v životě zažili. Je třeba si hlídat emoce a snažit se všechny staré bolesti od sebe odpoutat. Musíme více naslouchat tomu, co cítíme a to co si přejeme my samy a ne naše okolí.

RAK souvisí s naší ŽENSKOU rodovou linií a celkově VNITŘNÍ ŽENOU V NÁS. ♥ Vyšlete lásku ke svým ženským předkům a poděkujte za dar života, kterého se Vám dostalo.

Staňte se pozorovatelem svých myšlenek a vizí, které k nám v tuto dobu budou přicházet, zapisujte si sny a pracujte se svou intuicí.

Pro rodinu zaměřený Rak nás “ nutí “ k podívání se hlouběji do našich rodin, vztahů, rodinných či jiných pout.

Jaký je náš domov, zázemí? Máme pocit bezpečí, opory a stability? Plníme si i své sny a přání či jen jsme “ plniči “ přání druhých?

Jsme či nejsme spokojeni a šťastni? Co jsme v sobě schovali až na dno duše?

O čem se nám nechtělo, nedalo či nemohlo mluvit?

Berme dnešek za pomyslný odrazový můstek k tomu, abychom se v přicházejícím novém odpoutali od starého, bolavého, nefunkčního.

Můžeme pociťovat moře nesouladů, disharmonie, ale vše jen proto, aby nás to posunulo od toho, co nám nedělá dobře na duši. Ať už to jsou naše pocity, naše vztahy, naše komunikace ….

Nebraňme se tomu, vždy je lepší krok do neznáma, než zůstat tam, kde nic není, nebo tam, kde je jen smutno ….

Úplněk nám umožňuje uzavřít vše STARÉ, NEFUNKČNÍ a DESTRUKTIVNÍ EMOCIONÁLNÍ, VZTAHOVÉ a RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI.

V okamžiku kulminace úplňku se Ascendent nachází ve znamení Štíra). V 1.domě horoskopu této události je Venuše ve Střelci v konjunkci s Dračím ohonem a v kvadratuře s Neptunem v Rybách ve 4.domě: tento aspekt poukazuje na nedořešené vazby z minulosti jež můžeme ukončit díky soucitnému odpuštění – to se odrazí na vyjasnění jak vztahových tak rodinných vazeb.

Slunce v KOZOROHU spolu s Merkurem a Plutem v tomto znamení a s Jupiterem a Saturnem na samém počátku Vodnáře se nacházejí v oblasti 2.domu, což je oblast financí, majetku a našich talentů – během této doby bychom měli popřemýšlet, které z našich vrozených schopností nám pomohou vydělat peníze a tuto schopnost nadále rozvíjet. Slunce v Kozorohu je pochopitelně v opozici na Lunu v Raku jež se nachází v 8.domě, což je mimo jiné oblast majetku, který sdílíme se svými partnery – nyní se můžeme zamyslet nad tím, zda náš partner/ka nesetrvává v pozici “dítěte” a nechá se námi živit, či zda si pozornost partnera “nekupujeme” různými dary atd. (toto téma se nejvíce týká Kozorohů a Raků, protože na této ose probíhá úplněk) – tyto nezdravé vztahové vzorce je nyní také možné ukončit.

Jsme na konci roku 2020 a otevírá se před námi rok 2021 – ponořme se do hlubin vlastní duše a propusťme vše, co nás EMOČNĚ ZRAŇUJE, či co nám působí obavy. Důvěřujme svému instinktu a intuici – povedou nás pouze k těm zkušenostem, které pro nás budou naplňující a vyživující.

Přeji kouzelný úplňkový večer ♥

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře