Přijetí znamená nepodmíněnou lásku ♥

Když nemáme dost prostoru, obvykle se nám těžko zpracovává to, v čem jsme odlišní. Poodstup a vytvoř tak prostor, pro upřímný a otevřený rozhovor. Možná se budeš chtít poradit s někým, kdo ti pomůže projít emočním zmatkem, anebo ti budou stačit jen nové prostředky pro vzájemnou zdravější komunikaci. Ať už díky tomu zjistíš cokoliv, nesnaž se to hned napravovat. Napřed si, dej vzájemný prostor. 🙂

Tvoje plná přítomnost je ten největší dar, jaký můžeš dát sobě i ostatním. Život probíhá právě teď, v tomto okamžiku. Dnešní den je ten jediný, na kterém opravdu záleží. Ukotvi se v přítomném okamžiku a dej mu všechno.

Všímej si detailů a vychutnej si je. Buď tady a teď. Přijetí znamená nepodmíněnou lásku. Andělé ti připomínají, že máš přijímat každého přesně takového, jaký je, bez posuzování, odsuzování, nebo touhy ho změnit.

Když druhé lidi, nebo cokoliv bez výhrad přijímáš, nemáš v sobě zášť ani nepřátelství k nikomu a k ničemu. Neubližování dosažené na základě přijetí představuje vysoký stav bytí a vlastnost již je lidem zatěžko přijmout, protože je Božská. Nicméně andělé k ní přitahují tvou pozornost. Rovněž se od tebe žádá, abys přijal i sebe. Když tak učiníš, budeš se cítit zakotven, získáš zdravou sebedůvěru a projeví se tvé Božské já.

Pokud pociťuješ zmatek a stres, nezoufej si, anděl strážný je připraven pomoci ti ulevit od starostí. Dej si na čas, v klidu se posaď do příjemného prostředí, doma na zahradu, anebo někam do přírody. Zlehka zavři oči a požádej svého anděla, aby ti pomohl vyčistit vnitřní zmatek, který v současnosti zažíváš.

Vizualizuj si ho, jak září nádherně bílým očistným světlem, hluboko ve tvém nitru, a rozpouští všechny bloky, stresy, starosti a zmatek. Teď zkus pocítit chladivý poklid, když do tebe znovu začíná proudit vnitřní rovnováha a zaplavuje celou tvou bytost. Prociť přítomnost anděla vnitřního klidu, jak tě objímá svými nádhernými mocnými křídly. Připusť si, že je s tebou kdykoliv to potřebuješ.

Můžeš mít obavy o své přátelství, možná máš neshody s některým kamarádem, a vadí ti to, anděl strážný je tu, aby ti pomohl porozumět, proč ses do sporu dostal. Někdy člověk dojde na životní křižovatku a jeho vibrace se změní. V téhle době možná pociťuješ, že už s některými přáteli nesouzníš, že své přátelství musíš pozměnit, nebo přehodnotit, a někdy se dokonce rozhodnout, jestli v nich chceš vůbec pokračovat.

Pokud má přátelství přetrvat, tvůj anděl ti navrhne varianty, jak problémy napravit, když má, však přátelství skončit anděl ti pomůže najít pro obě varianty způsob, jak se rozloučit v co nejpřátelštějším vzduchu. Když uvidíš obě strany sporu, dokážeš pochopit, proč tolik trpíš. Někdy neexistuje dobrá, nebo špatná strana, nebo důvod proč přátelství ukončit.

K ukončení vztahu může dojít pro to, že se vaše duchovní cesty postupně rozešly a už nerezonuješ s energií druhé osoby. To, ale neznamená, že dotyčná je zlý člověk. Znamená to jenom, že si vytváříš prostor, pro nové spřízněné duše, které mohou do tvého života vstoupit.

Jestliže se cítíš, osaměle, a chceš rozvíjet nové vztahy, přivolej si anděla, aby ti pomohl spřízněné duše přitáhnout. Je důležité požádat svého anděla, aby ti přivedl přátelé podobného smýšlení, podobných zájmů, nadějí a snů, jako jsou ty tvoje. Buď přesný, pokud jde o typ přátelství, které ve svém životě chceš, a ostatní přenech svému andělovi.

Pokud máš zájem, o výklad horoskopu, a máš otázky ohledně zdraví, vztahů, nebo práce, napiš mi, moc se na tebe těším! Tel: 774 574 039

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.