PROČ NEFUNGUJÍ POZITIVNÍ AFIRMACE ♥

Často mi píšete, že čtete články o pozitivním myšlení a stále dokola si říkáte pozitivní afirmace, ALE výsledky se nedostavují. PROČ?

Sama jsem si tím prošla. Byla jsem dříve ten typ člověka, který si říkal pozitivní afirmace od rána až do večera, dny i měsíce, stále dokola až jsem zjistila, že to nefunguje úplně dle mých představ. DOŠLA jsem k velkému uvědomí dle svých prožitků, kde leží KÁMEN na cestě v tom, proč NEFUNGUJÍ AFIRMACE.

Máme dvě úrovně mozku a to VĚDOMOU a NEVĚDOMOU. Vědomá úroveň je, že si uvědomujeme, na co myslíme, co říkáme a podle toho VĚDOMĚ jednáme.

Pak máme NEVĚDOMOU ÚROVEŇ, působí zde myšlenky a VZORCE duše, které si NEUVĚDOMUJEME. ALE chováme se podle nich. JEDNÁME podle VZORCŮ duše, o kterých nemusíme ani vědět. Je to PAMĚŤ naší duše, kde jsou uložené události z minulých životů, a naše NEVĚDOMÁ část si na tyto vzpomínky pamatuje.

NEVĚDOMÍ zahrnuje EMOČNĚ vypjaté vzpomínky, které byli z naší paměti vytlačeny. MY si své MINULÉ životy NEPAMATUJEME, ALE většina prožitků je právě ukryta zde v NEVĚDOMÍ. NA NEVĚDOMÉ ÚROVNI si neneseme pouze informace z našich minulých životů a kam se máme snažit posunout, ale jsou zde informace o tom, co PROŽILI naši PŘEDKOVÉ.

NEVĚDOMÁ ÚROVEŇ je mnohem silnější a mocnější, ovládá nás až z 90%, za to VĚDOMÁ úroveň pouze z 10%. Je to rozdíl že? Představte si svůj počítač a nevědomá úroveň je v podstatě hard disk, na něm jsou uložena všechna data, všechny naše NÁVYKY, VZPOMÍNKY, SCHOPNOSTI, DOVEDNOSTI a ZKUŠENOSTI. CHOVÁNÍ člověka je řízeno z velké části právě tou nevědomou úrovní.

Proto nám NEVĚDOMÁ část v tomto životě přivolává STEJNÉ prožitky, na které je ZVYKLÁ. A když budete znát svoje VZORCE DUŠE, tak je budete moci ROZVÍJET. Druhá část VZORCŮ DUŠE jsou ty, které nás tlačí DO PROBLÉMOVÝCH SITUACÍ, tyto vzorce můžeme PŘEPSAT. ANO, JDE TO. 

KDYŽ PROŽÍVÁTE situace, které vám nevyhovují, nebo se nacházíte v prostředí, které vám nevyhovuje, je to téměř vždy proto, že jste si tyto situace a lidi přitáhly právě svými vibracemi a NEVĚDOMOU úrovní.

A teď se dostáváme ke kořenu problémů afirmací, když si např. budete říkat: jsem bohatá, a pokud na nevědomé úrovni budete mít VZOREC DUŠE naprostého opaku toho, co si říkáte, tak vám POZITIVNÍ AFIRMACE NEPOMŮŽOU.

Ano svými myšlenkami si tvoříme svou REALITU, za celé roky je v nevědomé úrovni tolik negativních programů, které máme již z dětství nahrané vlivem rodičů, učitelů, a celkově našeho okolí, které nás obklopuje, ŽE PŘEPROGRAMOVÁNÍ MYSLI je běh na delší trať a i přesto vám v tom můžou stále bránit vzorce duše. Není to o tom, že si jen říkáte pozitivní afirmace jeden den a pak prohlásíte, že to nefunguje.

Vždyť ono nestačí si jen o tom říkat a stále si to opakovat dokolečka, ale i tomu VĚŘIT. JENŽE někdy jsou pochybnosti SILNĚJŠÍ než VÍRA v celý PROCES, proto se opět nevědomě blokujete a je zde velká BRZDA.

KDYŽ BUDETE ZNÁT SVOJE VZORCE DUŠE A POTÉ ZAČNETE PŘEPISOVAT VZORCE A PŘEPROGRAMOVÁVAT NEGATIVNÍ programy, jste na nejlepší cestě.  A to mluvím ze své VLASTNÍ zkušenosti. 

A JAK ZJISTIT SVOJE VZORCE DUŠE?
NAPIŠTE mi. K tomu abyste zjistili svoje VZORCE duše není potřeba hluboký rozbor celé osobnosti pomocí astro – psychologie. Spousta z vás chce řešit třeba jen jednu oblast svého života a nepotřebuje k tomu celý hluboký rozbor. Vytvořila jsem pro vás novou službu, která bude zaměřena na vzorce duše a jak je přepsat, protože spousta z vás se točí v kruhu stále stejných situacích..
Píšete mi, že stále dokola prožíváte stejné situace ať už v rodině, v partnerství nebo v práci. Opakují se vám stejné situace, stejní lidé a nevíte jak z toho ven, jak s tím pracovat, na co se zaměřit. Když se naučíte se svými vzorci duše pracovat, ZMĚNÍ SE VÁM ŽIVOT. NAUČÍTE se být šťastní.

Jste ÚŽASNÍ, že jste dočetli až sem…

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře