REFERENCE ♥

Paní Kateřině velmi děkuji za vypracování hlubokého numerologického rozboru. Včera jsem jej rychle přečetl, dá se říct, že jedním dechem, byl jsem zvědavý, co všechno se dozvím a v některých částech mě až mrazilo, jak je věrohodný. Vím a jsem si vědom, že takové podklady nelze prolistovat během chvilky; je to studijní materiál na několik týdnů a vlastně je to pro mě nevyčerpatelný zdroj informací o mě samém, z kterého mohu těžit po celý svůj život. Budu k němu přistupovat s pokorou, trpělivostí, úctou a láskou – k sobě i všem ostatním. Velmi si vážím Vašich znalostí, schopnosti a cenných rad. Moc Vám ještě jednou děkuji a přeji spoustu úspěchů. 🌺
Jakub Šťastný
Úžasný rozbor osobnosti, všechno sedí. Skvělá komunikace, slečna mi všechno vysvětlila. Jsem nadšená a rozhodně mě to posunulo o kus dál na mé cestě. Ještě jednou moc děkuji za vypracovaný rozbor osobnosti, zatím jsem nic lepšího neviděla. Kdo váhá, jděte určitě do toho, dá Vám to hodně, vřele doporučuji. 🥰 Slečna je velice příjemná a ochotná.
Daniela Mlčáková
Dobrý den, ještě jednou mnohokrát děkuji. Astropsychologický rozbor, můj osobní horoskop jsem nyní přečetla jedním dechem a musím říct, že jsem velmi mile překvapena. Neskutečně jste mě vystihla! Budu se vracet k bodům nad kterými se musím zamyslet a zapracovat na nich. Myslím, že mi tento horoskop pomůže být lepším člověkem... Přeji mnoho pracovních i soukromých úspěchů a velmi hodně štěstí v životě! S pozdravem Hana
Hana Doležalová
Hezký den, Kačenko, moc, moc Vám děkuji za krásně zpracovaný můj osobní horoskop. Je naprosto užasný, přesný, jste opravdu šikulka, ještě jednou díky a přeji Vám hooodně moc úspěchů a vše dobré, Karolína.
Karolíbna Vaňková
Objednala jsem si rozbor, který byl pro mne velkým přínosem, spoustu věcí mi to osvětlilo i to proč přitahuji do svého života stále špatné lidi, kde dělám chybu a čemu se vyvarovat. Jsem ráda,že jsem Kateřinu poznala a jsem ji vděčná za cenné rady. Děkuji Vám Kateřino.
Dana Konečná
Pokud máte otázky, které vás trápí a nemáte na ně odpovědi, není nic jednoduššího než napsat Kačence. Velmi ráda Vám poradí, je milá a ochotná. Podíváte se pravdě do očí a změníte svůj život k lepšímu, a kdo nevěří ať jde vyzkoušet stojí to za to, Kačenka je skvělá, alespoň pro mě. Hodně spokojených dušiček přeji.
Klára Vaňková
Kateřinu mohu jen doporučit. Díky rozboru jsem si uvědomila spoustu věcí, pochopila to, co se mi právě teď děje a hlavně přišla na to, na čem mám pracovat a do čeho vkládat svůj drahocenný čas a energii. Dalo mi to odpovědi na otázky, které mě dlouho trápily. Překvapilo mě jak je rozbor obsáhlý a skvěle zpracovaný. Navíc je Kateřina velice empatická a milá. Děkuji moc, jsem ráda, že jsem narazila právě na vaše stránky a rozbor jsem si objednala u vás. :-)
Nikola Koktová
Dobrý den, moc vám děkuji za zpracování a zaslání rozboru mého osobního horoskopu. Musím přiznat, že jsem horoskopům nikdy moc neholdovala, ale jsem velmi překvapená, tohle moderní pojetí astro psychologie je skvělé, protože se zabývá přímo člověkem. Dokázala jste vše vystihnout. Celé jsem si několikrát četla a musím říct, že jsem se tam našla. Díky rozboru rozumím lépe sama sobě, svým pocitům a způsobu jednání. Věci, které tam jsou, zapadly do skládačky mého života. Informace které nyní mám, určitě využiji ke zlepšení svého života. Zároveň mi to objasnilo spoustu situací, pochopila jsem, proč se určité věci dějí stále dokola a jak na tom pracovat. Velkým přínosem je, že kdykoliv budu chtít, do rozboru můžu nahlédnout, čtu ho už poněkolikáté. Ukázala jste mi správný směr, kterým mám jít, a za to vám upřímně moc děkuji.
Alena Vítková
Hledáte věštkyni, která vám potvrdí, že jste dokonalí, že do roka vyhrajete milion, že budete po celý život bohatí nebo, přijede si pro vás princ na bílém koni? Tak to jste na špatné adrese. Kačka vám řekne, co potřebujete slyšet. Pokud bloudíte po lese a potřebujete pohled shora, od hvězd, abyste věděli, kde jste, kam chcete jít a kudy se tam dostat, Kačka je skvělý průvodce lidskou duší – nasměruje vás, povzbudí, dodá naději… a dál už je to na vás. A to je nejlepší.
Petra Vrbová
Chtěla jsem jen výklad horoskopu, ale Kateřina a její rozbor měl opravdu šťávu a pořádné grady. Měla jsem pocit, jako by mě viděla, jakoby četla můj vlastní životopis a přitom jsme se nikdy neviděli. Zároveň je tak moc empatická, že se dokáže na vás na cítit. No upřímně, spadla mi brada. Zjistila jsem, že právě skrze tmu kterou uvidíme, tam se skrývá největší poklad. Děkuji a přeji mnoho šťastných klientů.
Darina Klobouková