Co o mě říkají ostatní?

KONZULTACE A OSOBNÍ HOROSKOPY ♥

Úžasný rozbor osobnosti, všechno sedí. Skvělá komunikace, slečna mi všechno vysvětlila. Jsem nadšená a rozhodně mě to posunulo o kus dál na mé cestě. Ještě jednou moc děkuji za vypracovaný rozbor osobnosti, zatím jsem nic lepšího neviděla. Kdo váhá, jděte určitě do toho, dá Vám to hodně, vřele doporučuji. 🥰 Slečna je velice příjemná a ochotná.
Kristýna
Díky konzultaci s Kateřinou se mi podařilo odpovědět si na důležité otázky týkající se mojí kariéry a změn, které trošku nečekaně přišly do mého života. Získala jsem jiný pohled na svůj život a to, co v něm řeším a zároveň jsem si velmi dobře utřídila svoje hodnoty a priority. Kateřina umí velmi dobře naslouchat, číst mezi řádky a je velmi důsledná. Vždy mi byla obrovskou oporou ve všem, co jsme řešili. Líbí se mi také její lidský a vřelý přístup ke klientovi.
Adéla
Spolupráce s paní Kateřinou pro mě byla obrovským zdrojem pozitivní energie, důležitých a hlavně užitečných uvědomění a samozřejmě i velkou radostí. Avšak vždy na závěr našeho setkání přišel pocit pochopení mých problémů, starostí, pocit naprosté úlevy, ale především pochopení sebe sama. Konzultaci bych doporučila všem, kteří chtějí načerpat spoustu inspirace a možnosti jak s danou situací naložit.
Denisa
Doporučuji. V Některých částech rozboru jsem se zarazila až mě zamrazilo... prostě to sedělo. hodně věcí do sebe zapadlo jako puzzle. děkuji.
Dagmar
Kateřina mi pomohla odložit zátěže, které jsem léta nevědomě nesla. Ulevilo se mi jak ve fyzické oblasti, tak i psychické. Paní Kateřino, děkuji vám za přesah, který máte, vyhovuje mi váš styl práce s nadčasovým vhledem. Cítím úlevu. Mějte se krásně.
Veronika
Spolupráci s Kateřinou doporučuji těm, kteří si nechtějí jen povídat nebo přemýšlet o svém seberozvoji. Je jedno jaké téma či do jaké hloubky jej budete řešit, protože vše je o profesionálním přístupu a zkušenostech Kateřiny. Kateřina je po celou dobu sezení průvodcem, který věci pojmenovává tak jak je cítí nebo vidí, čímž umožňuje získat nadhled nad vzorci chování, které nás na sezení přivádějí. Díky tomu každé setkání přinese posun v dané oblasti, který by jinou formou spolupráce (psychoterapie, kineziologie apod.) trval mnohem déle.
Jarka
Dlouho jsem měla pocit, že jsem špatně. Že bych měla být jiná, že bych se měla chovat jinak. Že nejsem dost dobrá a všichni jsou proti mně. Hledala jsem cesty, jak sama sobě porozumět. Nechápala jsem, proč se mi pořád dokola dějí ty samé věci ve vztazích a v životě. Až když jsem poznala svůj horoskop, tak jsem pochopila, že celou dobu sama se sebou bojuji, a že to, co musím je pochopit a přijmout vlastní nastavení, na základě kterého prožívám, jednám a žiji. Díky slečně Kateřině jsem měla možnost nahlédnout do zrcadla - a uvidět tam sama sebe, uvidět všechny ty patálie, které v životě prožívám, ve světle porozumění. Moc děkuji, jsem šťastná, že jsem na vás narazila. A přeji mnoho dalších spokojených klientů.
Lucka
Na úvod chci moc poděkovat za Váš čas, který jste mému horoskopu věnovala. Z toho, co jste mi řekla a následně poslala, mi spadl kámen ze srdce. Kromě obrovského AHA mě na celém vašem výkladu ale nejvíc zaujala jedna věc, s kterou jsem vlastně už i usínala. Toto je snad první "metoda", s kterou jsem se v životě potkala, která mi pomohla pochopit, kdo vlastně jsem. Odkryla mi disharmonie a jakou cestou kráčet ke své radosti a spokojenosti. Děkuji.
Tereza

Odkaz na můj rozhovor s deníkem 🙂