♥ REFERENCE ♥

Doporučuji. V Některých částech rozboru jsem se zarazila až mě zamrazilo... prostě to sedělo. hodně věcí do sebe zapadlo jako puzzle. děkuji.
Dagmar
Dlouho jsem měla pocit, že jsem špatně. Že bych měla být jiná, že bych se měla chovat jinak. Že nejsem dost dobrá a všichni jsou proti mně. Hledala jsem cesty, jak sama sobě porozumět. Nechápala jsem, proč se mi pořád dokola dějí ty samé věci ve vztazích a v životě. Až když jsem poznala Astrotyp, tak jsem pochopila, že celou dobu sama se sebou bojuji, a že to, co musím je pochopit a přijmout vlastní nastavení, na základě kterého prožívám, jednám a žiji. Díky Kačence a jejímu výkladu jsem měla možnost nahlédnout do zrcadla - a uvidět tam sama sebe, uvidět všechny ty patálie, které v životě prožívám, ve světle porozumění. Moc děkuji, jsem šťastná, že jsem na vás narazila. A přeji mnoho dalších spokojených klentů.
Lucka
Na úvod chci moc poděkovat za Váš čas, který jste mému výkladu věnovala. Z toho, co jste mi "vyložila" a následně poslala, mi spadl kámen ze srdce. Kromě obrovského AHA mě na celém vašem výkladu ale nejvíc zaujala jedna věc, s kterou jsem vlastně už i usínala. Toto je snad první "metoda", s kterou jsem se v životě potkala, která mi pomohla pochopit, kdo vlastně jsem. Odkryla mi disharmonie a jakou cestou kráčet ke své radosti a spokojenosti. Děkuji.
Tereza
Úžasný rozbor osobnosti, všechno sedí. Skvělá komunikace, slečna mi všechno vysvětlila. Jsem nadšená a rozhodně mě to posunulo o kus dál na mé cestě. Ještě jednou moc děkuji za vypracovaný rozbor osobnosti, zatím jsem nic lepšího neviděla. Kdo váhá, jděte určitě do toho, dá Vám to hodně, vřele doporučuji. 🥰 Slečna je velice příjemná a ochotná.
Kristýna
Slečna Kateřina ví co dělá a je to znát! Můžu jen doporučit! Jídla jsou jednoduchá a rychlá na přípravu, zvládla jsem to všechno bez problémů a to jsem celkem poleno, co se vaření týče 😃 Nejenže jsem zhubla 3kg za měsíc, ale cítím se skvěle a mám plno energie. Určitě budu s jídelníčkem pokračovat! Děkuji moc!
Zuzana
Krásný den, vřele doporučuji vyzkoušet!! Musím se přiznat, že jsem byla trochu skeptická, ale fakt zbytečně 🙂 Super jednoduché recepty z obyčejných, normálně sehnatelných surovin. Vždy je na výběr z různých receptů,takže si můžu vybrat, na co mám chuť nebo co zrovna mám po ruce. Teprve jsem začala, takže to asi poznat není, ale já se cítím líp a to je nejvíc 🙂 🙂 🙂 Kdo váháte, jděte do toho!
Šárka
Vřele, upřímně a s klidem v srdci i na duši všem doporučuji spolupráci s paní Spurnou. Perfektní přístup, ochota, laskavost a jídelníček ….no úplně super. Tolik kombinací jídel, tolik dostupných potravin, žádné náhražky, žádné vyhozené peníze za doplňky stravy....a světe div se, výsledky jsou zjevné, za měsíc a půl mám o číslo menší konfekční velikost, energie na rozdávání a vůbec, super pocit ze sebe i ze spolupráce. Vyzkoušejte, nejlepší je stejně vlastní zkušenost 🙂 Já Vám paní Spurná ještě jednou nesčetněkrát děkuji 🙂
Tereza

Odkaz na můj rozhovor s deníkem 🙂