SEBEPOZNÁNÍ pro mě bylo prvním krokem osobního rozvoje ♥

Sebepoznání pro mě bylo prvním krokem osobního rozvoje, kterému se věnuji již 6 let, postupnými krůčky jsem objevovala sama sebe a je to naprosto úžasné. 🥰

Sama sebe jsem neměla ráda, mívala jsem neustále pocity viny, vytvářela jsem si kolem sebe konflitky, dříve jsem byla neustále nemocná, snažila jsem se chovat podle přáních ostatních, abych se zavděčila těm všem okolo, obviňovala jsem za svoje problémy všechny kolem sebe, nechápala jsem chování lidí kolem sebe, neměla jsem ráda svoje vlastní tělo, přišla jsem si uvnitř plná rozporů, bojů a nerozuměla jsem si… Až jednoho dne jsem si uvědomila, že se chovám jako oběť svého osudu, proto jsem se rozhodla vzít zodpovědnost za svůj vlastní život. A můj život se začal postupnými kroky měnit, tím jak jsem dělala kroky sama na sobě. Šla jsem do sebe, dovnitř sebe. Ta práce na sobě se člověku vrátí mnohonásobně. 

A dnes? Jsem šťastná a naprosto spokojená a hlavně vděčná, za život který mohu žít. Cítím se skvěle i ve svém vlastním těle. Ke všemu jsem musela dojít, párkrát jsem padla na pusu, ale zvedla jsem se a šla dál.

Ta práce na sobě je celoživotní. 🙏

Sem tam se objeví mráček, ze kterého zaprší. Ale právě díky těmto mráčkům stejně jako příroda pokropit potřebujeme a díky tomu rosteme. 
Dívám se na věci a situace z úplně jiného pohledu než dříve. Přece jen, je to i o úhlu pohledu a energii, kterou tomu vyšleme. Protože všechno se vším souvisí a vždy, ať už člověk s kterým si nerozumíte nebo situace která je sebevíc složitá, Vás má něco naučit a posunout dál. Dnes jsem velmi vděčná i za svou minulost, jinak bych nebyla tam kde jsem dnes. 

Když jsem se na tuto cestu sebepoznání pustila, fascinovaly mě všechny možné metody jak se přiblížit ještě mnohem více sama k sobě, jak pochopit sama sebe a svůj život. Prošla jsem si více metodami a to numerologii, astropsychologii (astrologii), etikoterapií, karmalogií, archetypem osobnosti, psychosomatikou, čakrovým systémem energií a dalším osobním rozvojem. Poznávání i pomocí mezilidské interakce, tam už to jsou pro mě velmi hodnotné zkušenosti. 

Nejvíc mi dává smysl poznávání duše, protože je to, kým doopravdy jsme. Každý jsme na jiném stupni osobního rozvoje, vždy záleží i na tom, jak moc máme zpracované naše bloky, strachy, negativní (limitující) vzorce. 

A proč Vám to píšu? Aby jste i Vy se nebáli svou situaci řešit, poznávat sami sebe (svou duši) a vzít život do vlastních rukou, protože tím uděláte obrovský krok na svoji cestě životem. Život je krásný a nabízí spoustu darů, když se mu otevřete. 

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře