ZAŽÍVÁŠ MOMENTY, KDY SAMA SOBĚ NEROZUMÍŠ?

 

KLADEŠ SI OTÁZKY:

Proč je ti někdo tak nesympatický?

Proč tě jiní lidé tak přitahují?

Proč tě práce nebaví?

Proč ti něco jde lépe a něco hůře?

Proč jsi pořád na stejném místě?

DATUM NAROZENÍ spolu se JMÉNEM A PŘIJMENÍ obsahuje INFORMACE o našem CHARAKTERU a naší ŽIVOTNÍ CESTĚ. ZÍSKÁŠ TU NEJORGINÁLNĚJŠÍ DEFINICI SEBE SAMOTNÉHO. 

JE TO KRÁSNÁ MOŽNOST jak VYČÍST INFORMACE o našich silných a slabých stránkách a o tom, JAK JE NEJLÉPE VYUŽÍT a ZVLÁDNOUT. 

Každé ČÍSLO nese energii a touto ENERGII vybruje každá naše buňka.  

Možná jsi jedna z těch, která cítí VOLÁNÍ po ZMĚNĚ, vystoupení z klasického kolotoče a chceš jít cestou duše nebo - li cestou tvého životního poslání. Nebo tě láká zjistit kdo jsi na úrovni duše a jaké informace si sebou neseš. 

Poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní, je jedno z NEJKRÁSNĚJŠÍCH rozhodnutí. Vědět kdo jsem a být v souladu se svou duší, je klíč k naplněnému životu. UŽ NEBUDEŠ CHTÍT UDĚLAT KROK ZPÁTKY. :-) 

Pomůžu ti objevit tvůj potenciál, který když budeš rozvíjet, tak budeš šťastná. ♥ Co je víc, než dělat to, co tě BAVÍ? ŽIVOT JE HRA, TAK SI POJĎME HRÁT. :-) 

DŮLEŽITÉ VIBRACE KTERÉ TVOŘÍ NAŠÍ ŽIVOTNÍ CESTU ♥

Životní cesta je jádrem našeho bytí v tomto životě. Je to pro nás přirozené a vrozené. Je to vibrace pro kterou se naše duše rozhodla, pro svoji podstatu zde na ZEMI

Den narození je to jakoby přidaná sůl, které se kombinuje s dalšími energiemi, jež nás pomáhají rozvíjet.

Jméno  a přijmení které jsme dostali při narození, vypráví svůj příběh, je "příslibem" příležitostí a osudu, který geneticky dědíme po předcích. V genech je zakódováno nejen dědictví našeho zdraví, ale i sklony, talent a nadání...♥

Po čem srdce touží tato vibrace nám dává nahlédnout do své duše, do její motivace a nalézt nejhlubší hodnoty (to, co je pro nás důležité, spravedlivé atd.). Jedná se o část, která má nejhlubší pocity a vrhá světlo na to, co po čem nejvíce srdce touží. 

Osobnost informace o osobnosti nám dává pochopit, jak nás jiní mohou  vidět.. 

ENERGIE 5 TI PRVKŮ - Každý z nás v sobě má energie všech 5 prvků a některé z prvků v sobě máme navíc. Prvek který máme navíc nás pohádní vpřed. :-) Naznačují nám, na co ve svém životě máme „vybavení“ a na co ne. 

S čím ti písemný rozbor osobnosti pomůže?

 • Odhalí ti energii tvého JMÉNA a PŘÍJMENÍ a jak ji co nejlépe ve svém životě využít.
 • Najít tvůj skutečný AUTENTICKÝ potenciál, který je v souladu s tvojí duší.
 • Jakou realizaci máš následovat v profesním a materiálním životě. Postoj k životu a tvůj vnější projev a realizaci v životě.
 • To, co nevidíš a máš v podvědomí uloženo.
 • Jaký vibrační cykus tě ovlivňuje? Úkolem těchto vibrací je naučit se lépe porozumět vlastnímu životu.
 • ODHALI ti tvůj ŽIVOTNÍ cíl - Zjistíš v kterých oblastech energie je nebo naopak chybí. Jak slabé nebo silné tyto energie jsou.
 • Jaká je MOTIVACE tvojí duše - Co se máme a CHCEME naučit, otevírá nám cestu pro naši duši. :-)
 • OSOBNÍ ROČNÍ VIBRACE - ukazuje nám na co se máme v daném roce zaměřit a jak nejlépe využít této vibrace, abychom manifestovali svoje přání a cíle.
 • Energii tvého měsíce narození - jaké informace si neseš?
 • OSOBNÍ ČÍSLO MINGKUA FENGSHUI - Převažující dynamika osobnosti - hlavní energie
 • Vibrace energie ZNAMENÍ dle ČÍNSKÉ a KELTSKÉ astrologie
 • POZITIVNÍ vibrace vs NEGATIVNÍ vibrace - jak vás ovlivňují?
 • Jak naslouchat HLASU DUŠE? Co vám říká?
 • Sebepoznání skrze ČAKRY - energetická centra v těle. :-)
 • JAK SI NASTAVIT OSOBNÍ VIZI?
 • HARMONIE 5TI ŽIVLŮ (KOV, DŘEVO, OHEŇ, VODA, ZEMĚ - Jaká energie převládá u vás a jak ji nejlépe využít?
 • UKÁŽU ti, jaká PŘESVĚDČENÍ v oblasti VZTAHŮ, PENĚZ, PRÁCE tě brzdí a nedovolují ti růst.
 • Ukážu ti nejdůležitější kroky k dosažení HARMONIE, SOULADU A SPOKOJENOSTI.

POKUD MÁŠ STÁLE POCIT: ŽE TI NĚCO UNIKÁ, ŽE JSI POŘÁD NESPOKOJENÁ, ŽE TI NĚCO CHYBÍ, ŽE POŘÁD NEŽIJEŠ V SOULADU SE SVOU DUŠÍ, ŽE NEVÍŠ KAM MÁŠ NAMÍŘIT POZORNOSTUDĚLAT PRVNÍ KROK, ŽE SE NEVYZNÁŠ SAMA V SOBĚ, ŽE TVŮJ ŽIVOT JE STÁLE STEJNÝ, ŽE ČAS LETÍ, ALE TY STOJÍŠ POŘÁD NA MÍSTĚ.

CO JE TO ROZBOR OSOBNOSTI?

Je to analýza osobností, díky které zjistíš jaké vibrace v sobě máš a jak je nejlépe využít ve svém životě, aby jsi byla šťastná. 

Budeš si SAMA SEBE VÁŽIT, najdeš svůj pravý střed a vydáš se na cestu k naplnění svého potenciálu. Zjistíš, že to proč jsi se narodila má nějaký hluboký smysl.

JAK PROBÍHÁ ROZBOR?

Na dálku, nemusíš vůbec nikam chodit ani dojíždět. Vytvořím ti dokument v PDF který bude patři jen a jen tobě. Obdržíš jej na e-mail a ihned se můžeš začíst z pohodlí tvého domova. :-)

K analýze budu potřebovat POUZE TVOJE DATUM NAROZENÍ A CELÉ JMÉNO A PŘIJMENÍ A NAČTU INFORMACE přímo tobě, které následně přenesu do dokumentu. :-) 

Jedná se o různé metody, proto je to TVŮRČÍ a není to zaměřené pouze na jednu oblast. Díky směsi různých oborů, které propojím, vznikne komplexní obraz na sebe sama. :-) 

 

HODNOTA PÍSEMNÉHO ROZBORU OSOBNOSTI JE:

3 500 Kč