Naučím Vás zdravě jíst... S láskou a s nadšením.. 

Není to dieta, ale životní styl. ♥

 

Zdravá silná mysl a zdravé tělo..

Vše, co v životě chceme, začíná v hlavě.

Úspěšné a zdravé hubnutí není jen o dodržování jídelníčku, či držení drastických diet..

Můžete cvičit jako o život, vyměnit všechny potraviny či snížit příjem jídla, ale i přesto se hubnout nedaří.

Říkáte si jak je to možné? Kde se stala chyba? Je potřeba si uvědomit, že hubnutí není jen o jídle či cvičení, ale především i o nastavení naší mysli. 

Jestliže není na hubnutí naprogramován náš mozek, nebude fundovat zkrátka ani naše tělo. 

Ve skutečnosti nejste přesvědčeni, že chcete opravdu zhubnout. 

Řidím se heslem: Slovo NEJDE neexistuje. 

Na co se můžete těšit z mé strany?

 • Podpora
 • Motivace
 • Zhodnocení výsledků
 • Komunikace
 • Pozitivní naladění

Jak probíhá první kontakt?

První náš společný kontakt bude vstupní konzultace nebo-li vyplnění vstupního dotazníku. V klidu a z pohodlí Vašeho domova si projdete dotazník ohledně Vašeho zdraví, Vašich stravovacíh návyků a pohybových aktivit. Přizpůsobím se přáním a potřebám mých klentů. 

Po té nastavíme směr a ukážu Vám správnou cestu, kterou by jste se měli vydat. Kam směřovat a výsledky se dostaví.

Co získáte objednáním jídelníčku?

Výživový plán na míru

Nákupní seznam

Recepty

Rady a doporučení

Motivační plán

Tipy na jednoduché a rychlé jídla na přípravu

Mnohem více energie, vyšší odolnost imunitního systému

Úbytek hmotnosti 1 - 1,5 kg za týden. ŽÁDNÉ POČÍTÁNÍ KALORIÍ A NEUSTÁLÉ VÁŽENÍ JÍDLA.

Budete šťastnější, veselejší a spokojenější ve svém vlastním těle

V jakém formátu svůj jídelníček obdržím?

Veškeré nabízené služby jsou k dispozici v elektronické podobě. Jídelníčky obdržíte ve formátu PDF, přizpůsobené pro tisk na zadanou emailovou adresu.

Za jak dlouho svůj jídelníček dostanu?

Jídelníčky posílám do 14 dnů od přijetí platby. Vždy záleží na počtu klientů před Vámi. Odeslání jídelníčku bývá obvykle i dříve. :-)

Co všechno najdu v jídelníčku?

 • 5 porcí jídla denně.
 • Běžně dostupné potraviny - nemusíte kupovat žádné předražené potraviny.
 • Rozpis na jednotlivé dny + Recepty. 
 • Hubnutí skutečným jídlem - žádné  hubnoucí přípravky.
 • Bez nutnosti suplementace - nemusíte kupovat žádné doplňky výživy.
 • Výpočet energie (bazální metabolismus, WHR, BMI, Tuku v těle).
 • Motivační plán. 
 • Rozpis makroživin - tuky, sacharidy, bílkoviny.
 • Nákupní seznam. 
 • Vhodné potraviny podle krevní skupiny.
 • Pitný režim. 
 • Zdravotní stav v souvislosti se stravou.
 • Fotografie vhodných potravin.
 • Jaké zvolit koření, dochucovadla a dipy. 

Pro koho jsou mé služby určeny?

Pro všechny ty:

 • chtějí zlepši své stravovací návyky
 • chtějí mít více energie
 • chtějí poradit s vhodným výběrem surovin, přípravou jídel a recepty
 • chtějí pomoci udržet stávající váhu (po úspěšném zredukování či jen „pro jistotu“)
 • už jsou unavení věčnými dietami s následným jo-jo efektem
 • chtějí opravdu udělat celkovou změnu svého životního stylu
 • chtějí celkově oživit svůj jídelníček, ale neví přesně jak
 • a pro řadu dalších...

Proč spolupracovat semnou? ♥

 • Profesionální přístup. 
 • Komplexní přístup k zákazníkům. 
 • Nenabízím žádné spalovače tuku, nevnucuji žádné doplňky stravy.
 • Rychlá komunikace (přes e-mail, telefon, skype).
 • Žádné počítání kalorií.
 • Nejste připoutáni ke kuchyňské váze.
 • Pozitivní a lidský přístup.
 • Můžeme se na všem domluvit a dohodnout. Ráda vyjdu vstříc.

CO JE POTŘEBA K PEVNÉMU ZDRAVÍ, VYSNĚNÉ POSTAVĚ A NEOMEZENÉMU ZDROJI ENERGIE?

ODHODLANOST

POZITIVNÍ PŘÍSTUP

VYTRVALOST

MOTIVACE

SPORT

Jaké programy nabízím? :-)

Programy jsou vhodné pro všechny TY, kteří nemají čas dojíždět do výživových poraden a chtějí svůj jídelníček řešit z pohodlí svého domova.

Vnímám svoji práci jako své životní poslání, je to můj koníček, který nadevše miluji. Ráda pomůžu všem, kteří mají opravdový zájem jít si za svým cílem.

TÝDENNÍ PROGRAM ♥

“Správnou výživou k vysněné postavě“

Ideální program, pro všechny ty, kteří chtějí nakopnout, motivovat, zkusit si jídelníček na krátkou dobu, zda jim bude vyhovovat. Seznámení se zásadami zdravého životního stylu. 

TŘÍ MĚSÍČNÍ PROGRAM ♥

“Správnou výživou k vysněné postavě“

Ideální program, pro všechny ty, kteří chtějí dostat svoji váhu pod kontrolu. Touží mít dlouhodobý režim, který je dovede k vysněným výsledkům. Postupné pochopení efektivního systému stravování ( sacharidy, vláknina, bílkoviny, tuky, minerály, vitamíny). Osvojení zásad zdravého životního stylu. Tento program je více založen na vzájemné komunikaci, podpoře a motivaci.

MĚSÍČNÍ PROGRAM ♥

“Správnou výživou k vysněné postavě“

Ideální program, pro všechny ty, kteří chtějí dostat svoji váhu pod kontrolu. Již po měsící si stravovací návyky osvojí a výsledky se dostaví. Po měsící mí klienti dokáží převést teorii do praxe – konkrétní recepty, nápady na výživné svačiny, lehké večeře.

0
Spokojených klientů

Co o mně říkají lidé, kteří semnou navázali spolupráci? 

Už dlouho jsem se trápila nad tím, že mi každý říkal ,,ty určitě nejíš'' a já vždy říkala jím dost, jen to prostě není vidět. Náhodou jsem narazila na Katku, která mě neskutečně pomohla. Přibrala jsem pár kilo, začala jsem se líbit sama sobě i okolí to začalo oceňovat. Začala jsem se zajímat o zdravou stravu, která mě byla ještě donedávna ještě cizí. Začalo mě bavit vařit a přemýšlet o tom, že stravovací návyky jsou důležité i pro psychickou pohodu. 100% můžu všem doporučit, kteří mají podobné trápení. Musím pochválit perfektní komunikaci a rychlé dodání pestrého jídelníčku. :)
Andrejka
Na slečnu Katku, nemůžu říct jedné špatné slovo. Hned od začátku bezkonkurenční komunikace v jakoukoli hodinu. Super jídelníček z dostupných surovin a potravin, skvělé rady jak ve vypracovaném jídelníčku tak i po komunikaci přes fb. :-) Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit. Díky Vám se začínám cítit lépe a lépe. 👍🏼❤️
Míša
Musím Kačce moc moc poděkovat za super jídelníček. 😊Baštím podle jídelníčku teprve týden a už mám dole 2 kg a i v cm to jde znát. Kačka je super človíček. Je ochotná pomoci, přátelská a umí člověka povzbudit. Můžu jenom doporučit. 😊
Moňa
Nemám co vytknout. :) Jídelníček naprosto super. :) Jednoduché recepty nenáročné na přípravu a velký výběr..:) Slečna velice příjemná,se vším poradila a vysvětlila. :) Jsem naprosto spokojená. :)
Pavlínka
Za mě opravdu veliká spokojenost. Jídelníček mě moc překvapil. Není složitý na přípravu a chuťově je moc dobrý a opravdu pestrý. Není problém ho dodržovat a cítit se fajn. Komunikace s Kačkou perfektní, se vším poradí a pomůže. . . 👍👍👍
Petra
Katku moc doporučuji, už jsem nevěřila, že by to šlo a ona mi vážně moc pomohla. Vystřídala jsem různé diety, ale tady můžu kombinovat a hlad nemám. KÁŤO, SUPER MOC DĚKUJI.
Lenka
Na začátek musím napsat, že jsem velmi spokojená s jídelníčkem pro mě jako pro náročnou osobu, co se týče jídla..Jsem šíleně vybíravý člověk, co se zeleniny a některých druhů potravin týče.Takže musím pochválit za zpracování náročného jídelníčku a za trpělivost se mnou. Moc děkuji a vřele doporučuji. Spolupráce, ochota na 1*. Těšíme se na další spolupráci..určitě jsem se neozvala naposledy.
Věra
Děkuji za vše Kači. Jídelníček je úplně TOP. Výběr z tolika jídel je maximální bomba. Vaření mě začalo bavit ještě víc než kdy jindy a naučila jsem si chystat ty dobroty z jídelníčku do krabiček a všem dělám v práci chutě. Nehojte, ochutnat jim taky dám. 😉 A to stačí jenom zaměnit ingredience nezdravé za zdravé. :-) Hlavní je, že to ale opravdu funguje. Kila u mě zatím moc dolů nejdou, ale cm mizí a o tom to je. Vřele všem doporučuji. Za chvíli budeme na tom jídle všichni závislí 😂. DĚKUJI.
Lenka
Můžu jen doporučit, slečna se vším poradí, když si nevím rady. A i přes to že jsem si nedokázala představit jíst takové jídla jako např. plněné knedlíky z ovesných vloček, tak jsem rychle změnila názor na tuto stravu a jsem šťastná když teď jen po 1 týdnu vidím nějaké výsledky a to jenom díky Vám. Děkuji za podporu, rady a celkově za to že se snažíte takhle lidem jako jsem já pomoct.😊😊😊
Eva
Přechodně bydlím v Miláně, cestuji po světě, proto mi vyhovuje, že nemusím docházet do nějaké poradny v místě bydliště. Na Kačku jsem dostal pozitivní reference od kamaráda a musím přiznat, že vše předčilo mé očekávání. Také mě potěšilo, že mi nevnucuje žádné předražené produkty jako "Herbalaife" a pod. a nesnažila se na mě vydělat. Vše dělala stylem, že mi chtěla pomoct a poradit. Navíc je s Kačkou skvělá komunikace, rychlá domluva, dostal jsem pestrý jídelníček se spoustou dalších informací. Co jsem vůbec nečekal bylo, že Kačka umí nádherně povzbudit, motivovat i vyhecovat. Psychologicky to s lidmi umí jako málokdo. Výživových poradců se v poslední době vyrojilo mraky, ale kvalitu a opravdové výsledky mají jen výjimeční. A tou podle mě Kačka ve svém oboru skutečně je. :-) Proto dávám pět hvězdiček, které bych podtrhl. :-)
Lukáš
Jídelníček od slečny Kateřiny je nejlepší. Jídelníček je sestavený přesně na Vás! Držím se jídelníčku teprve chvilku ale výsledky vidím již teď!! Moc děkuji.
Nela
Objednala jsem si služby od paní Kateřiny, zpracování jídelníčku. Byla jsem moc spokojená. Vyplnila jsem dotazník, aby něco o mně věděla. Poté jsem se jím řídila a během tří týdnů, tři kila dole..Motivace perfektní. Za mě super. Rozpracovanost jídelníčku a různé rady.:)) Díky.
Jitka