Uklízíme a třídíme. Úplněk na ose Panna – Ryby nás k tomu povede. ♥

Zítra 27.2 v 9:17 hod nastává úplněk v Panně. ♥ Zima stále neřekla svoje poslední slovo. I přes to v přírodě můžeme vidět malé, jemné známky blížícího jara. Hluboko v zemi se probouzí životní síla, dny jsou delší a ptáci zpívají hlasitěji. Úplněk v Panně bude o těchto malých změnách, krok po krůčku.

Budeme uklízet, třídit a sklízet. Hlavně uvnitř, v sobě. ♥ Úplněk znamená, že Slunce a Luna stojí přímo naproti sobě, v době úplňku jsou energie hodně dynamické, ale má to i své kladné stránky. Úplněk nás učí pustit vše, co nás zatěžuje, co nás otravuje. A stále to vlečeme jako obrovskou kouli u nohy a každý krok vpřed nám připadá těžký. Dokud se nezbavíme přežitého, těžko změníme svůj stav, kde se nacházíme nyní.

Máme se naučit důvěřovat životu a procesu. Také máme důvěřovat svému tělu a láskyplně si jej hýčkat, poděkuje nám za to. Panna je praktická, stojí nohama pevně na zemi a drží se vždy reality a současného dění. Má ráda uspořádanost a přehlednost, miluje pořádek i čistotu. Bývá sebekritická a přísná sama k sobě. I my sami v tomto období můžeme být k sobě přísní a kritičtí. 

Období Panny nás vede k rekapitulaci, jen Panna dostala obrovské schopnosti analýzy, logického myšlení, smysl pro pořádek a čistotu. To pro to, aby dokázala zhodnotit a najít vše, co už je přežité, co není potřeba, tak vyhodí. Co je krásné vyzdvihne, co se ji nelíbí, tak zkritizuje.

Ale je důležité, abychom nezůstali jen na povrchu, tak jak to některé Panny často dělají, musíme jít do hlubin naši psychiky, nejlépe do celého našeho bytí. Luna je záležitost naší psychiky a celého podvědomí, našich pocitů a citů. Slunce je nyní v Rybách a tak se dostane kromě přísné a precizní logiky Panny, do hry také intuitivní vnímání.

Může začíst velký úklid a pátrání po příčinách našich potížích.

VYHOĎTE ZE SVÉHO ŽIVOTA VŠECHNY PŘEKÁŽKY, KTERÉ BRZDÍ VÁŠ VÝVOJ A SPOKOJENOST. 🙂

Z vyšších vesmírných zákonů je sklizeň ve znamení Panny a Ryb to, co dnes tak často nazýváme karmou. Přestaňme používat toto slovo a začněme uklízet. Vše máme jen my sami v rukách. Tento čas nám to půjde velmi dobře, protože je tomu energie nakloněna. Zapamatujme si, že nejsme jenom svatí a nejsme zase jen špatní.

Najděte si chvíli klidu a podívejte se na svůj život, na čas v rozmezí půl roku. Zkuste si uvědomit, zda ve svém životě opravdu uskutečňujete své vyšší ideály. Je vaše povolání v harmonii s vaším posláním?

Pracujete s lidmi, se kterými táhnete za jeden provaz a můžete jim naplno důvěřovat?

Chováte ke svému tělu laskavě a vyživujete ho správným způsobem?

Zamyslete se nad vašimi vztahy, nad vaší službou pro společnost –  když vyhodíte překážky, které blokují řeku vaší energie, uzdravíte se nejen vy, ale i vaše okolí.

Naučte se své sny projevovat ve své běžné realitě. Je jedno, v jaké situaci se právě nacházíte. Důležité je, že znáte svůj směr. Pak bude jen otázkou času, kdy vás vesmír podpoří, a tak si dovolte životu naplno důvěřovat.

Pamatujte si, že žádná energie se nikdy neztratí, vše pokračuje a každá potíž někde a někdy začala. Všechny těžké energie, které nás ovlivňují, můžeme transformovat na pozitivní, a to přijetím, pravdou a láskou. Staré, přežité, rozbité jak v naší duši, tak např. v kuchyni, musí pryč, aby se rozproudila energie a uvolnila místo novému.

To je alchymie moudrých a zodpovědných bytostí. A naše duše to ví. ♥

S láskou Kateřina ♥

 

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře