ÚPLNĚK v BERANU vám propůjčí SILNOU VŮLI ♥

Berani nás učí ukázat světu své PRAVÉ JÁ, je čas přestat se omlouvat za to, JACÍ JSTE. 🙂

CO CHCETE? KAM SMĚŘUJETE? JE TO V SOULADU S VAŠÍM VNITŘNÍM PŘESVĚDČENÍM?

Energie Berana je někdy až ohromující, VELMI SILNÁ. Mějte na paměti, že je potřeba mít své záměry pod kontrolou.

Tato energie úplňku je o posilování toho DOBRÉHO a vyčistit si to STARÉ, vše co vás omezuje, svazuje a limituje.

Aby došlo k uzdravení situací a vztahů, je nutné je nejdříve vyčistit. Ano, pro mnoho lidí to nebude zrovna příjemné, ale neschovávejte se před bolestí. Nějaké životní kapitoly je nutné uzavřít, ať už jde o ty osobní nebo pracovní.

Určitě své pocity nepotlačujte, spíš je prozkoumejte, mohou vám hodně napovědět, dejte jim prostor. To, co vám již neslouží, ukončete a vydejte se za tím, po čem vaše srdce touží.

Týká se to hodně vašich TUŽEB a přání, abyste si šli za tím, co chcete a to nefunkční opustili, ULEVÍ SE VÁM, mnohonásobně. Přinese vám mnoho POZITIVNÍ ENERGIE, která vám pomůže překonat překážky. Vše co jste nedokončili, máte možnost dotáhnout do konce, protože budete mít silnou vůlí a nebudete se ohlížet na překážky, které vám v tom brání.

Je zde silná touha PROSADIT SE. Máte se ODHODLAT a PŘEKONAT SAMI SEBE, a věřit že všechno zvládnete a dopadne to tak jak má. Mnozí můžou rozjet NOVOU PRÁCI, PODNIKÁNÍ a ZAČÍT NOVÉ AKTIVITY a podpoří je v tom velmi silná BERANÍ ENERGIE, ale i energie planety MARS, která jim dodá SPOUSTY ODVAHY. 🙂

Lidé narození v Beranu jsou velmi silné osobnosti, jdou do všeho po hlavě a bez přemýšlení. Jsou to také velcí BOJOVNÍCÍ a protože jsou tvrdohlaví, jdou si rázně za svým cílem. Jsou výborní v organizaci věcí, ale i ostatních lidí. A přesně tyto vlastnosti vám nyní propůjčí během svého úplňku. Nastává 1. 10. 2020 ve 23:05 hod a jeho síla na vás bude působit hned několik dnů předem, ale také po něm.

Využijte příležitosti a vrhněte se do něčeho, co jste už dávno chtěli dokončit. Teď jste obdařeni velmi silnou vůlí a je toho potřeba využít. Budete samostatní a aktivní. Vaše mysl bude pružně reagovat na jakékoliv změny a nezaleknete se žádné práce.

POZOR NA NETRPĚLIVOST, NEPOZORNOST a CHRONICKÉ VYSTUPOVÁNÍ. ♥ ♥ ♥

Kdo by měl zájem o výklad karet, písemný rozbor nebo konzultaci, ozvěte se mi. ♥

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře