Uskutečnit skok do neznáma neznamená doufat, že něco dobře dopadne, nýbrž vědět to ♥

Uskutečnit skok do neznáma neznamená doufat, že něco dobře dopadne, nýbrž vědět to! Znamená to důvěřovat Bohu a andělům, že tě bezpečně snesou zpátky na zem. Ve tvém životě teď probíhá řada změn a ty máš příležitost, posunout se dál. Je to vzrušující období, a proto bys měl své andělské přátelé na svou cestu přizvat – velmi po tom touží. 🙂

Nyní bys v každém dni měl hledat radost, potěšení a kouzlo a veselit se z nich. Když oslavujeme pomíjivé a přechodné události života, je to vlastně náš způsob, jak za ně děkujeme a naši andělé se přitom radují s námi. Oslavuj s druhými kdykoliv je to možné, protože energie znásobená smíchem a lehkostí, přitáhne mnoho andělů, kteří přidají svá požehnání. Oslavy tě šťastně sblíží s ostatními. Andělská moudrost ti připomíná, aby sis vážil všech věcí v životě ať už velkých, či malých. Najdi si něco, co bys mohl oslavit hned teď.

Smysl tvého života nesouvisí s tím, čím se živíš. To je tvoje povolání, poslání, nebo profesní vášeň – a je to určitě cenné a smyslúplné – ale ten skutečný smysl je mnohem jednodušší a větší. Smyslem tvého života je radost. Radost z objevování a oslavování toho, kdo skutečně jsi. Pečuj o sebe. Víš, kdo jsi na té nejhlubší rovině, a tak se také miluješ.

Buď sám sebou, nekritizuj se, ani neposuzuj. Máš svobodu milovat sebe sama takový, jaký jsi.

Máš otázky, a hledáš odpovědi? Potřebuješ konzultaci? Zajímá mě tvůj příběh, pojď i ty zjistit, jak tě ovlivňuje datum a čas narození, zjistíš proč prožíváš stále dokola stejné situace, usnadní ti to život!  Moc se na tebe těším! Přeji ti, ať se ti daří.

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.