VENUŠE ve VODNÁŘI přináší téma SVOBODY v mezilidských vztazích ♥

Včera nám vstoupila Venuše do Vodnáře, je to vzdušné znamení a přináší tedy průvan do našeho systému hodnot. Venuše ve Vodnáři setrvá do 25.02.2021.

V partnerských a mezilidských vztazích bude vyžadován svobodný prostor, rovnoprávnost a přátelský přístup. Venuše ve Vodnáři je nevlastnická, vybíravá, ale také nevypočitatelná, neupřímná, paličatá a necitlivá. Svého partnera netouží vlastnit a ani ona sama nechce, aby někdo vlastnil ji.

Je velice originální a miluje všechno originální. Je intelektuálně zaměřená a volnomyšlenkářská. Ve vztazích bude snaha řešit emoce s odstupem a intelektuálně. Přijdou nám do cesty nové cíle, sny, možnosti a plány, které nás dříve nemuseli ani napadnout.

Budeme mít touhy po svobodě, nezávislosti, nespoutanosti, dobrodružství a výrazných změnách. Je důležité, aby nám naše nové cíle přinášely radost, růst a spokojenost. Aby byly v souladu s plánem naší duše. S naším vlastním ♥.

Protože jedině to, co máme upřímně rádi, co děláme s nadšením a s úsměvem, je pro nás to pravé. Je to něco, co nám jde téměř samo, něco, co už umíme, jen se tomu otevřít a vědět kde máme svoje silné stránky. Každém v nás je originalita a jedinečnost. ♥

I dva lidé se stejnou profesí svou práci nebudou dělat stejně, ale každý naprosto jinak, protože do toho dá svou vlastní esenci a energii, která je odlišná, jiná, originální.

Zvažme tedy nové záměry srdcem, zda je to opravdu, to, co potřebujeme a co nám dělá radost. Zda nám to opravdu přinese štěstí a naplnění do srdce. Venuše ve Vodnáři hledá volnou a originální lásku, dobrovolně dokáže být věrná, ale nedá si nic vnucovat.

Potřebuje cítit svobodu, mít pocit, že kdykoli může odejít, aniž by ji něco svazovalo, aniž by ji někdo v něčem bránil. Je férová, svým vztahům dává volný prostor a to stejné čeká i od partnera, zakládá si na rovnoprávném vztahu. Na druhého nežárlí. Vyhledává aktivitu, vzrušení a změny s partnerem i bez něj. Často něco podniká a odmítá konvence, stereotyp a nudu. Chce zažívat dobrodružství. 

Velmi ji také záleží na vzájemném respektu s druhými a proti podřízené roli se bouří, protože ji svazuje. Potřebuje cítit, že je ve vztahu rovnoprávnost a nikdo ji netlačí do podřízené role. Venuše ve Vodnáři chce svému partnerovi poskytnout svobodu a prostor, ale někdy až zbytečně moc, aby si mohl dělat, to chce, ale když mu dá svobody příliš mnoho, partner si pak myslí, že jí na něm nezáleží a cítí se tak nejistý, že začne do vlastní svobody narážet. Je tedy potřeba hledat rovnováhu. 🙂 

A co nás Venuše ve Vodnáři učí?

Abychom si ujasnili téma svobody ve vztahu a také, co znamená pro partnera.

Uvědomit si, že v každém vztahu jsou dva svobodomyslní jedinci, kteří potřebují občas mít vlastní prostor a být sami, nebo se svými přáteli.

Učí náš vytvářet si vlastní osobní hranice, pravidla a měřítka. A abychom si nevytvářeli závislost na tom druhém mentálně ani finančně.

S láskou Kateřina ♥ ♥ ♥

Kateřina Spurná
Věnuji se astrologii, psychologii a zdravému životnímu stylu. Ve své práci s klienty se zaměřuji na sebepoznání a odstraňování překážek, které brání rozvoji osobnosti, prožívání štěstí a porozumění v mezilidských vztazích. ♥
Komentáře