Všechno se děje ve správný čas ♥

Už teď jsi krásná a dokonalá bytost, tak si dovol pocítit, jak k tobě plyne bezpodmínečná láska. Představ si sebe sama jako dítě. Třeba máš nějakou svou oblíbenou fotografii, na které jsi jako roztomilé pětileté dítě. Podívej se do svých nádherných očí, a uvědom si svou výjimečnost. To maličko v tobě pořád potřebuje něhu, právě tak jako dospělý člověk, kterým jsi teď. Neopouštěj aw prosím.

Pojď se ponořit do oceánu lásky, který máš v sobě. Důvěřuj tomu, že vyšší síly života vědí, co je pro tebe nejlepší. Pamatuj, že čekání je jen přípravou na něco, co předčí tvoje očekávání. Změň tedy svůj postoj, v postoj přijetí.

Uvolni se a přijmi situaci, takovou jaká je. Požádej svého anděla, ať tě během tohoto období vyčkávání zahalí do svých křídel, abys mohl naslouchat Božím vnuknutím. Nenech se strhnout pokušením svého nižšího já, ke zbrklému počínání. Až nastane ta pravá chvíle, a ty budeš připraven a svěží, otevřou se další dveře. Trpělivost se vždy vyplatí.

Všechno se děje ve správný čas!.

Možná se ti zdá, že tvoje modlitby nikdo neslyší, ale není tomu tak. Tví andělé ti radí, abys začal vnímat jinak a pochopil, že podstatou modlitby není naděje, že budoucnost přinese odpověď, nýbrž vědomí, že odpověď je již zde a přichází k tobě právě teď, v tuto chvíli. Modli se a důvěřuj – andělé ti vždy naslouchají.

Andělé chtějí, aby věděl, že modlitbám, které vysíláš, k Nebesům se dostává sluchu. Neradí ti, abys o pomoc žádal, nýbrž abys ji přijal. Na každou tvou modlitbu sesílají odpověď, a nabádají tě, abys své modlitby naplňoval, myšlenkami lásky a vděčnosti. Namísto zcela konkrétních přání, raději žádej anděly, o co nejlepší výsledek ve tvé  nejlepším zájmu.

Andělé ví, kolik máš práce, a jak tě těší, že ji všechnu zvládáš. Jsou zde pro to, aby ti pomohli nastolit životní rovnováhu, neboť vědí, jak tě vyčerpává snaha splnit všechny úkoly, které jsi, si stanovil. Potřebuješ si uvědomit, co znamená rovnováha, a kam si můžeš dovolit zajít, aniž bys ze sebe vydával příliš.

Dokážeš najít vyvážený vztah mezi domovem, prací, rodinou, a společenským životem a cítit se silní, schopní, a zdraví. Věnuj čas nalezení rovnováhy ve svém životě. Snažíš se být všude současně a cítíš se kvůli tomu vykolejený. Je velmi důležité udělat si čas pro sebe, ale také uvést do souladu pracovní rozvrh se soukromým životem. Když zpomalíš a vytvoříš si systém, získáš pocit, že máš více času.

Máš otázky, a hledáš odpovědi? Potřebuješ konzultaci? Zajímá mě tvůj příběh, pojď i ty zjistit, jak tě ovlivňuje datum a čas narození, zjistíš proč prožíváš stále dokola stejné situace, usnadní ti to život! Nezapomeň využít akci, která platí do 15-02.12021! Moc se na tebe těším! Přeji ti, ať se ti daří.

S láskou Kateřina ♥

Kateřina Spurná
Miluji astrologii, miluji lidi, a jsem astroložka...A taky prostě já. Za pomoci astrologie, osobních horoskopů a konzultací pomáhám dál ostatním lidem měnit jejich životy k lepšímu. ♥ Těším se na tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.